kkkki r ••••••••••••••••■dr**************** Oorspronkelijke titel: City of the living de ad Nederlandse titel: City of the living dead Land van herkomst: V.S. Regisseur: Lucio Fulci Hoofdrollen: Christopher George, Janet Agren, Katherine MacColl Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2560 meter Uitbrengdatum: 29-l-'81 Inhoud: zombies Oorspronkelijke titel: Divine Madness Nederlandse titel: Divine Madnes Land van herkomst: V.S. Regisseur: Michael Ritchie Producer: Michael Ritchie Hoofdrollen: Bette Midler, The Harlettes Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2490 meter Uitbrengdatum: 12-2-'81 Inhoud: verfilming theatershow Oorspronkelijke titel: Seems like old times Nederlandse titel: Raad eens wie er onder 't bed ligt Land van herkomst: V.S. Regisseur: Jay Sandrich Producer: Ray Stark Hoofdrollen: Goldie Hawn, Chevy Chase, Charles Grodin Uitgebracht door: Columbia Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 2740 meter Uitbrengdatum: 19-2-'81 Inhoud: komische familieverwikkclingen Oorspronkelijke titel: Kagemusha Nederlandse titel: Kagemusha Land van herkomst: Japan Regisseur: Akira Kurosawa Producer: Francis Coppola, George Lucas Hoofdrollen: Tatsuya Nakadai, Tsutomu Yamazaki, Kenichi Hagiwara Uitgebracht door: City Film Distri- bution Toegang: alle leeftijden Lengte: 4200 meter Uitbrengdatum: 19-2-'81 Inhoud:Japans epos Oorspronkelijke titel: He knows you're alone Nederlandse titel: He knows you're alone Land van herkomst: V.S. Regisseur: Armand Mastroianni Producer: George Manasse Hoofdrollen: Don Scardino, Caitlin O'Hcancy, Elizabeth Kemp Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 2435 meter Uitbrengdatum: 19-2-'81 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: Supersnooper Nederlandse titel: Supersmeris Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sergio Corbucci Producer: Vittorio Galiano Hoofdrollen: Terence Hill, Ernest Borgnine, Jeanne Dru Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2822 meter Uitbrengdatum: 26-2-'81 Inhoud: helderziende politieman Oorspronkelijke titel: Charlotte Land van herkomst: Nederland Regisseur: Frans Weisz Producer: Cineteam Features, CCC Filmkunst Hoofdrollen: Birgit Doll, Derek Jacobi, Elisabeth Trissenaar Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2619 meter Uitbrengdatum: 26-2-'81 Inhoud: levensverhaal van de schilderes Charlotte Salomon Oorspronkelijke titel: The shape of things to come Nederlandse titel: Trek naar de sterren Land van herkomst: V.S. Regisseur: George McGowan Producer: Harry Alan Towers Hoofdrollen: Jack Palance, Carol Lynley, Barry Morse Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2713 meter Uitbrengdatum: 26-2-'81 Inhoud: science fiction Oorspronkelijke titel: Ordinary People Nederlandse titel: Ordinary People Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Rcdford Producer: Ronald L. Schwary Hoofdrollen: Donald Sutherland, Mary Tyler Moore, Timothy Hutton Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3310 meter Uitbrengdatum: 12-3-'81 Inhoud: verwerking van het verlies van een familielid Oorspronkelijke titel: Te gek om los te lopen Land van herkomst: Nederland Regisseur: Guido Pictcrs Producer: Concept/Cinecentrum Hoofdrollen: Peter Faber, Jaap Stobbe, Marlous Fluitsma Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2693 meter Uitbrengdatum: 12-3-'81 Inhoud: andere kijk op psychiatrische inrichting

Film | 1981 | | pagina 10