DONATEURSCHAP HALVE EEUW IN HET FILM EN BIOSCOOPBEDRIJF NIEUWS VAN POLYGOON INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Het donateurschap is geëindigd van: "Die Haghe" Reklame Marketing B.V. te 's-Gravenhage. Op 19 februari j.1. herdacht de heerj. van Kampen de dag waarop hij 50 jaar geleden zijn ononderbroken loopbaan in het Nederlandse filmbedrijf aanving; uiteraard een zeer belangrijke dag in het leven van een sympathieke werker. In deze 50 jaar was de heer Van Kam pen achtereenvolgens werkzaam bij het City Concern (23 jaar), Standaard- Films (11 jaar), de Helderse Bioscopen (2 jaar), Centrafilm (8 jaar). Vanaf 1 oktober 1974 is hij als administrateur bij Concorde Film werkzaam. De heer Van Kampen, die 30 augustus j.1. zijn 72ste verjaardag vierde, heeft nu besloten zijn carrière per ultimo maart a.s. te beëindigen. Wij wensen de heer en mevrouw Van Kampen, mede namens de vele beken den uit het bedrijf, nog vele gezonde en aangename jaren toe. Het Polygoonjournaal no. 11 besteedt in een uitvoerige reportage aandacht aan de situatie in de Rotterdamse ha ven, waar door nieuwe technieken, zo als vervoer per container veel arbeids plaatsen verloren dreigen te gaan. Overigens kon een stakingsdreiging hier worden afgewend. Tijdens het grote Russische partijcon gres spreekt President Brezjnev een rede uit, waarin hij onder meer voor stellen doet om te komen tot topover- leg. In Assen leggen Russische motorrijders beslag op alle drie de ereplaatsen tij dens de laatste races om het wereld kampioenschap ijsspeedway 1981. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Nashville lady (Coalminers daughter) Spiderman - De wraak van het drakengilde (Spiderman The dragon's challenge) Babyion pink (Babyion pink) La banquière (La banquière) Breaker Morant (Breaker Morant) Cannibal apocalypse (Cannibal apocalypse) The cannonball run (The cannonball run) City of the living dead (City of the living dead) Escape to Victory (Escape to victory) King of comedy (King of comedy) Lili Marleen (Lili Marleen) The magician of Lublin (The magician of Lublin) Un mauvais fils (Un mauvais fils) The ninth configuration (The ninth configuration) Out of the blue (Out of the blue) The postman always rings twice (The postman always rings twice) The puma man (The puma man) Te gek om los te lopen (Nederlandse film) Het verboden bacchanaal (Nederlandse film) Moord in de spiegel 1) (The legacy) De Chinese vechtjas 2) (Battle Creek Brawl) Buddy goes West (Buddy goes West) Recht voor z'n raap (Any which way you can) De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1) The legacy 2) Strijd der giganten Naam houders exploitatie rechten: C.I.C. Columbia Concorde Corona Tuschinski F.D. Univ. F. A. Warner

Film | 1981 | | pagina 9