IIM MEMORIAM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER MEDIAVISIE 1981 ERETEKENS Op 18 maart j.1. is in Amstelveen op 66-jarige leeftijd overleden de heer R.A.H. Herzet. De heer Herzet fun geerde van 1958 tot 1960 als leider van het filmverhuurkantoor Columbia International Films (Holland) N.V. Vervolgens was hij van 1960 tot 1972 lid van de raad van beheer met de titel van directeur van genoemd kantoor. De heer Herzet heeft gedurende een tiental jaren diverse functies in de Ne derlandse Bioscoopbond vervuld. Hij maakte als filmverhuurder deel uit van de Ledenraad van 1962 tot 1968. Van 1964 tot 1972 was hij lid van de toen malige Filmbeurscommissie. Als plaats vervangend lid-filmverhuurder had de heer Herzet voorts zitting in de Com missie Nieuwe Zaken van 1967 tot en met 1970. Tot slot was hij in zijn hoe danigheid van filmverhuurder lid van de Commissie van Geschillen van 1968 tot en met 1970. De heer Herzet was een geziene figuur in het film- en bioscoopbedrijf en werd gewaardeerd om zijn persoonlijke en zakelijke kwaliteiten. Hoewel hij de laatste jaren te kampen had met een slechter wordende gezondheid, verhinderde dit hem niet om geregeld de contactmiddag van de Bond te bezoeken. Vele bedrijfsgeno- ten zullen de beste herinneringen be waren aan zijn sympathieke persoon lijkheid. Op 23 maart j.1. werd de heer Herzet onder grote belangstelling op de be graafplaats Zorgvlied te Amsterdam ter aarde besteld. Diverse ereleden en hoofdbestuursle den gaven acte de présence. Op 8 maart j.1. is in Delft op 69-jarige leeftijd overleden de heer J.H. van Bommel. De heer Van Bommel is van af 1962 als firmant actief betrokken geweest bij de exploitatie van de bio scopen City Theater en Doelen Kino te Delft alsmede van de in 1968 aldaar geopende bioscoop City "Select". De teraardebestelling heeft op 11 maart j.1. plaatsgevonden in Delft. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: The Bermuda triangle (The Bermuda triangle) A change of seasons (A change of seasons) Charlotte (Nederlandse film) Fort Apache the Bronx (Fort Apache the Bronx) Hoera, we blijven zitten! (Les sous-doués) Phobia (Phobia) Twee honden (The plague dogs) Zachte plekjes (Soft places) In de greep van de duivel 1) (Macabra) De navolgende filmtitel is vervallen: 1De vinger van de duivel Naam houders exploitatie rechten: Concorde Pearl Films Van 8 t/m 15 april a.s. zal de Afdeling Audiovisuele Produktie deelnemen aan de manifestatie Mediavisie in het Utrechtse jaarbeurscomplex. Evenals vorige keer zal een gecombi neerde stand ingericht worden met de Nederlandse Vereniging van Tape/Slide Producenten. Het Hoofdbestuur heeft in de laatste vergadering besloten de volgende ere tekens te verlenen: Goud met diamant (40 jaar) aan de he ren H. van der Velden (Color Film Center B.V., Den Haag) en P.J. van der Stap (Jogchem's Theaters B.V., Bun schoten). In goud (25 jaar): aan de dames A.G. van der Stap-Bijl en A.M. van der Stap (Jogchem's Theaters, Bunschoten) en de heer M. Berg (Color Film Center B.V., Den Haag). In zilver (10 jaar): aan mevrouw G.H.M, van Montfoort-van Schaik (B.V. Theatermaatschappij Gofilex, Breda) en de heer J. Bloem (Jogchem's Theaters B.V., Bunschoten). CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 7 APRIL 1981 Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur ANY WHICH WAY YOU CAN regie: Sergio Corbucci in de hoofdrollen: Clint Èastwood en Sondra Locke uitgebracht door: Warner Bros. 16.00 - 17.45 uur: informeel contact

Film | 1981 | | pagina 8