BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN HOOFDBESTUUR INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER In tegenstelling tot het eerder aange kondigde zal het Festival in Cannes al op 13 mei a.s. beginnen. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Firma Luxor Theater tot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A (Luxor Theater 2) te Ven- ray; Cinerama Exhibitors Nederland B.V. tot het gaan exploiteren van drie nieuwe permanente bioscopen-A (Cinerama 2, 3 en 5) te Rotterdam; De heer Th. Abeln tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bio scoop-A (Smoky 2) te Stadskanaal (gem. Stadskanaal). Scorpio-Verstappen Films B.V. tot het gaan expoloiteren van een filmproduk- tiezaak voor de categorie a (hoofdfilm te Amsterdam. De Bondsraad heeft op 18 maart j.1. benoemd als leden van het Hoofdbe stuur namens de Afdeling Bioscoop exploitanten de heren R.H. Gerschta- nowitz, Mr. P.A Meerburg, J. van Willigen en Drs. J.Ph. Wolft, namens de Afdeling Speelfilmproducenten de heer R.P. Houwer en namens de Afde ling Audiovisuele Produktie de heer G.F. de Clerk. Deze benoemingen waren noodzakelijk door de herstruc turering van de Bond, zoals deze eind 1980 werd doorgevoerd, waarbij ook aan de nieuw opgerichte Afdeling Speelfilmproducenten een plaats in het Hoofdbestuur werd toegewezen. Het Hoofdbestuur kwam in zijn nieu we samenstelling voor het eerst bijeen op 19 maart j.1., in welke vergadering de leden van het Dagelijks Bestuur werden gekozen. Het in de plaats van het Presidium gekomen Dagelijks Be stuur ziet er als volgt uit: de heren J. Nijland, voorzitter, P. Silvius, vice- voorzitter, Drs. J.Ph. Wolff, penning meester, en G.F. de Clerk, lid. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor insch verzocht: njving is Naam houders exploitatie rechten: Gofilex Accouplements pour voyeurs (Accouplements pour voyeurs) Les après midi d'une bourgeoise en chaleur (Les après midi d'une bourgeoise en chaleur) Les bas de soie noire (Les bas de soie noire) Der Böckerer (Der Böckerer) Dawn of the mummy (Dawn of the mummy) De eerste klap is een daalder waard 1) (Le coup du parapluie) Heet gezelschap (Bad company) Hypnorotica (Hypnorotica) Kalt wie Eis (Kalt wie Eis) Linda (Linda) La petite étrangère (La petite étrangère) La petite sirene (La petite sirene) Sage des Todes (Sage des Todes) Les Suceuses (Les suceuses) Sylvia (Sylvia) They shall overcome (They shall overcome) Charlie Chan en de vloek van de drakenkoningin Nova (Charlie Chan and the curse of the dragon queen) Raging buil (Raging buil) Prom night Tuschinski F.D. (Prom night) This is America 2 (This is America 2) Een vlucht regenwulpen (Nederlandse film) Soldaat Benjamin Warner (Private Benjamin) Sphinx (Sphinx) De navolgende titel is vervallen: 1) La malédiction du parapluie

Film | 1981 | | pagina 11