■B ■X Oorspronkelijke titel: McVicar Nederlandse titel: McVicar Land van herkomst: Engeland Regisseur: Tom Clegg Producer: Bill Curbishley, Roy Baird Hoofdrollen: Roger Daltrey, Adam Faith, Cheryl Campbell Uitgebracht door: City Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2899 meter Uitbrengdatum: 12-3-'81 Inhoud: waar verhaal van een uitbreker Oorspronkelijke titel: The competition Nederlandse titel: The competition Land van herkomst: V.S. Regisseur: Joel Oliansky Producer: William Sackheim Hoofdrollen: Richard Dreyfuss, Amy Irving, Lee Remick Uitgebracht door: Columbia Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 3370 meter Uitbrengdatum: 19-3-'81 Inhoud: klassiek pianoconcours Oorspronkelijke titel'. Friday the 13th Nederlandse titel: Friday the 13th Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sean S. Cunningham Producer: Sean S. Cunningham Hoofdrollen: Betsy Palmer, Adrienne King, Harry Crosby Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: 16 jaar Lengte: 2570 meter Uitbrengdatum: 19-3-'81 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: Mon oncle d'Amérique Nederlandse titel: Mon oncle d'Amérique Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Alain Resnais Producer: Philippe Dussart Hoofdrollen: Gérard Depardieu, Nicole Garcia, Marie Dubois Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3395 meter Uitbrengdatum: 19-3-'81 Inhoud: drie levens, drie ambities Oorspronkelijke titel: Raging buil Nederlandse titel: Raging buil Land van herkomst: V.S. Regisseur: Martin Scorsese Producer: Irwin Winkler, Robert Chartoff Hoofdrollen: Robert de Niro, Cathy Moriarty, Joe Pesci Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3550 meter Uitbrengdatum: 19-2-'81 Inhoud: levensverhaal van Jake La Motta Oorspronkelijke titel: The pretenders Land van herkomst: Nederland Regisseur: Jos Stelling Producer: Niek Koppen Hoofdrollen: Coby Stunnenberg Evert Holtzer, Simone Dresens Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 2736 meter Uitbrengdatum: 19-3-'81 Inhoud: jeugdsentiment Oorspronkelijke titel: Private Benjamin Nederlandse titel: Soldaat Benjamin Land van herkomst: V.S. Regisseur: Howard Zieff Producer: Nancy Meyers, Charles Shyer, Harvey Miller Hoofdrollen: Goldie Hawn, Eileen Brennan, Armand Assante Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3010 meter Uitbrengdatum: 26-3-'81 Inhoud: vrouw als commando Oorspronkelijke titel: La banquière Nederlandse titel: La banquière Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Francis Girod Producer: Ariel Zeitoun Hoofdrollen: Romy Schneider, Marie-France Pisier, Claude Brasseur Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3763 meter Uitbrengdatum: 26-3-'81 Inhoud: opkomst en ondergang van een bankdirectricc Oorspronkelijke titel: Coal miner's daughter Nederlandse titel: Coal miner's daughter Land van herkomst: V.S. Regisseur: Michael Apted Producer: Bernard Schwartz Hoofdrollen: Sissy Spacek, Tommy Lee Jones, Berverly D'Angelo Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3420 meter Uitbrengdatum: 2-4-'81 Inhoud: country and western Oorspronkelijke titel: Superman II Nederlandse titel: Superman II Land van herkomst: Engeland Regisseur: Richard Lester Producer: Pierre Spengler Hoofdrollen: Christopher Reeve, Gene Hackman, Ned Beatty Uitgebracht door: Hafbo Toegang: alle leeftijden Lengte: 3474 meter Uitbrengdatum: 2-4-'81 Inhoud: vervolg op Superman I **•-*•***••• 8 -tl ■n •kk

Film | 1981 | | pagina 12