HOGE HAKKEN, ECHTE LIEFDE De film draait om de dubbelrol van Rijk de Gooyer als Semijns Roggeveen alias Arie Snoek. Hij is een elegante verveelde heer, die stiekem in zijn eigen gigantische containerbedrijf dienst neemt als truck- chauffeur. Hij ruilt zijn riante villa voor een gammel huis in een volksbuurt en zijn vrouw Mirabelle (Geert de Jong) voor het koffiemeisje Jenny (Monique van de Ven). De film belicht genadeloos en liefdvol zowel het rijke Gooise leven met zijn modieuze snobs als de Amsterdamse Pijp met zijn narrige ar beiders en discomeiden, rijksgenoten en linkse rak kers. Maar wat begint als spel verdiept zich tot ernst. Het wankele evenwicht van hoge hakken en hoge posities zoekt de rostvastheid van de echte liefde. De film zal een uiterst komisch tijdsbeeld geven doorspekt met de huidige jargons, waanidee- en en verwarringen en dan in een lachspiegel beke ken. Verder zullen in deze produktie te zien zijn: Dolf de Vries, Hannah de Leeuwe, Leen Jongewaard, Olga Zuiderhoek, Johan Ooms, Huib Broos, John Bluming, Gees Linnebank, Marina de Graaf, Max Croiset en Bill van Dijk en nog vele anderen. Het camerawerk is in handen van Paul v.d. Bos en de produktieleiding wordt verzorgd door Remmelt Remmelts. De film zal eind oktober door Tuschinski Film Dis- tribution worden uitgebracht. De opnamen voor deze nieuwe Neder landse speelfilm zijn op dit moment in volle gang. Producent Rob Houwer heeft een grote cast verzameld, die on der regie van Dimitri Frenkel Frank werkt aan de verfilming van diens ro man.

Film | 1981 | | pagina 5