INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER CONTACTMIDDAG In verband met de receptie van de heer A.M. A. de Haan, zal op dinsdag 4 augustus a.s. na afloop van de verto ning van de film 'Raiders of the lost Ark' de bar van Cinema International geslo ten zijn. BESLISSING COMMISSIE NIEUWE ZAKEN INSCHRIJVING Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Naam houders exploitatie rechten: De commissie van Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Mie- dema B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop- A (Amicitia 3) te Sneek. Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen in het Bedrijfs- register ingeschreven: Cinerama 2, 3 en 5 te Rotterdam; De Koning van Engeland 4 te Hulst; Autokino te Schaesberg; City 1, 2 en 3 te Katwijk aan Zee. Voorts heeft het Hoofdbestuur beslo ten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsregle- ment aan: De heer B.M.P. Kornet tot het ver plaatsen van de permante bioscoop-A Musica te Katwijk aan Zee naar een zaal, en wel City 4, in een nieuw bio scoopcomplex aldaar. Hot bubblegum Columbia - (Hot bubblegum) Alien 2 Concorde (Alien 2) The apple (The apple) Blonde heerlijkheden (Blonde velvet) Blijven we zitten? Dan blijven we zitten! 1) (Les sous-doués) Christine F Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (Christine F. Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) Ik barst (Je vais craquer) De inspecteur blundert verder (Inspecteur la bavure) Je vous aime (Je vous aime) De kleine Lord (Little Lord Fauntleroy) De laatste commando 2) (The last hunter) Het monster van buiten (The Godsend) Het mysterie van de zwarte kat (The black cat) Porno-lekkerland in Zweden (Ta mej i dalen) Scanners (Scanners) S.O.B. (SO.B.) Verhaal van O (Histoire d'O) De vrouwenjager (The swap) Hete Zweedse meisjes in Parijs Spiendal (Grazy Swedish holidays in Paris) Jonge meisjes intiem (Confidences d'un petite vicieuse) King of love (Raspoutine, king of love) Meisjes met gulzige monden (Tendres souveniers d'une bouche gourmande) Speels en intiem (Sucette magique) Vooruit met de geit 3) (Le jouet) De volgende filmtitels zijn vervallen: 1) Hoera, we blijven zitten! 2) Apocalypse 2 3) De clown

Film | 1981 | | pagina 8