&g$ Ctffc Oorspronkelijke titel: La petite sirene Nederlandse titel: La petite sirene Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Roger Andrieux Producer: Roger Andrieux, Daniel Vassaire Hoofdrollen: Philippe Leotard, Laura Alexis, Marie Dubbois Uitgebracht door: Gofilex Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2891 meter Uitbrengdatum: 8-10-'81 Inhoud: onmogelijke liefde van een schoolmeisje voor een oudere man Oorspronkelijke titel: Der Bockerer Nederlandse titel: Herr Bockerer Land van herkomst: Oostenrijk Regisseur: Franz Antel Producer: Franz Antel Hoofdrollen: Karl Merkatz, Ida Krottendorf Uitgebracht door: Gofilex Film Toegang: 1 6 jaar Lengte: 2807 meter Uitbrengdatum: 8-10-'81 Inhoud: Het 'kleine' verzet van een Weense middenstander tijdens W02 Oorspronkelijke titel: Malou Nederlandse titel: Malou Land van herkomst: Duitse Bonds republiek Regisseur: Jeanine Meerapfel Producer: Horst Burkhard Hoofdrollen: Ingrid Caven, Grischa Hubcr, Helmut Griem Uitgebracht door: City Film Distri- bution Toegang: alle leeftijden Lengte: 93 minuten Uitbrengdatum: 8-10-'81 Inhoud: Een dochter gaat zich iden tificeren met haar moeder Oorsrponkelijke titel: Time Bandits Nederlandse titel: Time Bandits Land van herkomst: Engeland Regisseur: Tcrry Gilliam Producer: Terry Gilliam Hoofdrollen: John Cleese, Scan Connery, Shelley Duvall Uitgebracht door: City Film Distri- bution Toegang: 12 jaar Lengte: 3085 meter Uitbrengdatum: 15-10-'81 Inhoud: humor a la Monty Python VÉ Oorspronkelijke titel: Omar Mukhtar, Lion of the desert f f'fi^ Lion of th '^>SJ Land van 1 <r Regisseur: Nederlandse titel: Omar Mukhtar, e desert herkomst: Libië gisseur: Moustapha Akkad Producer: Moustapha Akkad Hoofdrollen: Anthony Quinn, Irene Papas, Rod Steiger Uitgebracht door: City Film Distri- bution Toegang: 16 jaar Lengte: 4509 meter Uitbrengdatum: 1 5-1 0'81 Inhoud: Libisch verzet tegen Ita liaanse onderdrukking. Oorsrponkelijke titel: Schwestern Nederlandse titel: Schwestern Land van herkomst: Duitse Bonds republiek Regisseur: Margarethe von Trotta Producer: Herbert Kerz, Michael Wiedemann Hoofdrollen: Jutta Lampe, Gudrun Gabriel, Jessica Früh Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 1 6 jaar Lengte: 95 minuten Uitbrengdatum: 22-10-'81 Inhoud: zustcrliefde leidt tot zelf moord Oorspronkelijke titel: Maniac Nederlandse titel: Maniac Land van herkomst: V.S. Regisseur: William Lustig Producer: Andrcw Garroni, William Lustig Hoofdrollen: Joe Spincll, Caroline Munro Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2200 meter Uitbrengdatum: 22-10-'81 Inhoud: horror Oorspronkelijke titel: The postman always rings twice Nederlandse titel: The postman always rings twice Land van herkomst: V.S. Regisseur: Bob Rafelson Producer: Charles Mulvehill, Bob Rafelson Hoofdrollen: Jack Nicholson, Jessica Lange, John Colicos Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3362 meter Uitbrengdatum: 12-11 '81 Inhoud: De hitte van een ver boden liefde Oorspronkelijke titel: Why would I lic? Nederlandse titel: Why would I lie? Land van herkomst: V.S. Regisseur: Larry Peerce Producer: Pancho Kohner Hoofdrollen: Treat Williams, Lisa Eichhorn, Gabriel Swann Uitgebracht door: C.l.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 102 minuten Uitbrengdatum: 19-1 T'81 Inhoud: problemen rond een pleegkind Oorspronkelijke titel: My bloody Valentine Nederlandse titel: My bloody Valentine Land van herkomst: V.S. Regisseur: George Mihalka Producer: John Dunning, Andre Link, Stephen Miller Hoofdrollen: Paul Kelman, Lori Hallier, Neil Affleck Uitgebracht door: C.l.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 91 minuten Uitbrengdatum: 19-11-'81 Inhoud: minder geslaagde Valentijndagviering

Film | 1981 | | pagina 10