BENOEMINGEN ONDERSCHEIDING Vervolg van pagina 7 Shoot the moon (Shoot the moon) Singin' in the rain (Singin' in the rain) A stranger is watching (A stranger is watching) Whose life is it anyway (Whose life is it anyway) Dead and buried (Dead and buried) De een en de ander (Les uns et les autres) Op de snelweg breekt de .hel los 1) (The cannonball run) Children from Blue Lake Mountain (Children from Blue Lake Mountain) Cover girl (Cover girl) Dirty dreams (Sweet dreams Suzanne) La fille prodigue (La fille prodigue) If you could see what I hear (If you could see what I hear) Il faut tuer Birgitt Haas (Il faut tuer Birgitt Haas) Indecent exposure (Indecent exposure) Lucky lips (Lucky lips) La peau (La peau) Sabine (Nederlandse film) Sensual fire (Sensual fire) Strafbataljon Charlie Bravo (Charlie Bravo) Concorde Turkey shoot (Turkey shoot) 'n Wellustig vrouwtje (Aunt Peg) Wulps fruit (Skin on skin) Gofilex Die Falschung (Die Falschung) Messalina, Keizerin en hoer (Messalina, Messalina) Sleeper (Sleeper) Women in love (Women in love) De stilte rond Christine M. (Nederlandse film) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) The cannonball run Nova Tuschinski F.D. Per 1 februari 1982 is de heer R.W. Kalusche benoemd tot stafdirecteur Verkoop en Marketing bij de holding van het film- en videobedrijf N.V. Cinecentrum in Hilversum. De heer Kalusche trad sinds 18 mei 1981 reeds op als marketing-adviseur van de directie van de Cinecentrum- groep. Tom Smitsloo is per 15 februari 1982 benoemd tot publiciteitsmanager van Warner Bros. en Columbia Films als opvolger van Harry Klooster die zich zelfstandig gevestigd heeft en naast filmpromotie nog andere activiteiten uitvoert. CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 2 MAART 1982 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur SHOOT THE MOON regie: Alan Parker in de hoofdrollen: Albert Finney en Diane Keaton uitgebracht door: C.I.C. 16.00 - 17.45 uur: informeel contact Tijdens het twaalfde internationale landbouwfilmfestival dat van 18 tot en met 23 januari jl. in Berlijn werd ge houden is de Nederlandse film 'Kin derboerderijen' bekroond met de 'Gouden Aar'. De Westduitse land bouwminister Ertl heeft deze hoogste onderscheiding op de slotmanifestatie uitgereikt. De film ontving tevens een prijs van Interfilm, het Internationaal Interker kelijk Filmcentrum. 'Kinderboerderijen' kreeg de prijzen voor de wijze waarop wordt getoond hoe stadskinderen en natuur elkaar vinden. De film kwam tot stand in opdracht van het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie te Amsterdam, met sub sidie van o.a. het Ministerie van Land bouw en Visserij. Hij werd vervaardigd door Production People te Hilversum onder regie van Klaas Trampé. Het script werd gemaakt door Bert Voor winde en de cameraman was Fred Brinkman. 8

Film | 1982 | | pagina 10