in ttt =fï GALAPREMIÈRE 1XSUNST Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 26 19 februari 1982 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties: Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH Amsterdam Tel: 020-23 14 85 Galapremière 'Les uns et les autres' pagina 1 Prpduktie pagina 2-3 Nieuwe bioscopen pagina 4-5 Buitenlands nieuws pagina 6 Bondsnieuws pagina 7-8 Op woensdag 27 januari jl. vond in het Tuschinski Theater in Amster dam de galapremière plaats van de indrukwekkende Franse speelfilm- produktie 'Les uns et les autres'. Deze bijzondere voorstelling waarvan alle baten ten goede kwamen van Het Nederlandse Rode Kruis werd o.a. bijgewoond door H.K.H. Prinses Juliana en H.K.H. Prinses Margriet. Na afloop van de voorstelling kon de ondervoorzitter van Het Neder landse Rode Kruis, oud-premier P. de Jong, een cheque in ontvangst nemen van f40.000,—. Uit handen van de Bondsvoorzitter, de heer J. Nijland ontving de heer De Jong, namens het Hoofdbestuur, een bedrag van f 10.000,-. De uitstekende geluids- en beeldweergave van deze in cinemascope en dolby-stereo opgenomen film, onder het toeziend oog van de Tech nische Dienst van het Tuschinski-concern, heeft in een niet onaan zienlijke mate bijgedragen tot het welslagen van deze avond. FILM ISSN 0166-1477 NEDERLANDSE BIOSCOOPBOND Dij de voorplaat: Een overzicht van het lluro Cinema complex aan de voet van de Rijnbrug in Arnhem V.l.n.r. Regisseur Claude Lelouch, Concorde Film-directeur R. Wijsmuller, H.K.H. Prinses Margriet en de heer P. de Jong. Na afloop van de persvoorstelling vond in Cinema International een persconfe rentie plaats. Regisseur Claude Lelouch was hier in gezelschap van o.a. de acteur Jacques Villeret.

Film | 1982 | | pagina 3