ENTHOUSIASME FESTIVALKALENDER 1982 5 11 februari Belgrado 11 februari Oscar nominaties Los Angeles 12-23 februari Berlijn 16 maart 2 april Filmex Los Angeles 25 maart 2 april Filmmarket Los Angeles 29 maart Academy Awards Los Angeles 1 16 april Hong Kong 23 - 29 april MIP-TV Cannes 14 - 26 mei Cannes 3 - 14 juni Melbourne 11 27 juni Sydney 14 - 19 juni American Film Fest New York Vervolg van pagina 5 Koelcellen garanderen de kleine 1000 bezoekers die het complex totaal kan bevatten een altijd koel drankje in de foyers die beschikken over een groot assortiment aan dranken en snacks. Vanaf het eerste begin hebben buren en winkeliers in de omgeving zeer po sitief gereageerd op het initiatief van Jogchem's Theaters. Zo werd voor de aanstaande bedrijfsleider in de bouw fase een kantoor ingericht in een hore- ca-etablissement, waar hij onbeperkt over kon beschikken voor het voeren van sollicitatiegesprekken e.d. Dit in blazen van nieuw leven in een enigszins verwaarloosd stukje Arnhem werd uit gebreid begeleid door reclame-uitingen voor de opening. Er werden stickers verspreid, plastic boodschappentassen, ballpoints, lucifers, bierglazen. Veel middenstanders in de omgeving pasten hun etalages aan, zodat het publiek ruimschoots van tevoren uitgebreid ge ïnformeerd werd over de op handen zijnde uitbreiding van het filmaanbod in Arnhem. Samenvattend kan geconstateerd wor den dat hier een van de meest interes sante uitbreidingen van het Nederland se bioscooppark van de laatste jaren heeft plaatsgevonden. In Londen zijn op 11 januari jl. de op namen begonnen voor de derde film uit Star Wars-reeks onder de titel 'Re- venge of the Jedi'. Alle negen studio's van EMI-Elstree in de buitenwijken van deze stad worden door deze nieu we produktie in beslag genomen. Alle bekende gezichten uit de eerste twee films zullen ook in dit derde deel weer te zien zijn. De film wordt geproduceerd door Howard Kazanjian en geregisseerd door Richard Marquand. George Lucas is wederom uitvoerend producent. De film zal in mei 1983 door 20th Century Fox in de Verenigde Staten en Canada worden uitgebracht. Een blik achter de schermen in de geautomatiseerde cabines

Film | 1982 | | pagina 8