UITSCHRIJVING INSCHRIJVING BEËINDIGING LIDMAATSCHAP DONATEURSCHAP INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER BIO-KRAAI TROFEE Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscoop-B in het Bedrijfs- register uitgeschreven: Royal Theater te Mill. Het Hoofdbestuur heeft de volgende filmproduktiezaak voor de categorie in het Bedrijfsregister ingeschreven: Scorpio Verstappen Films B.V. te Am sterdam. Het Hoofdbestuur heeft besloten toe stemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Firma City Theater Delfzijl tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscopen City 1 en 2 te Delfzijl, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door de heer G. Schepel. Van het lidmaatschap is wegens verlies der vereisten vervallen: De heer G. Schepel. Het donateurschap is geëindigd van: Siemens Nederland N.V. te 's-Graven- hage. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: An American in Paris (An American in Paris) Barbarossa (Barbarossa) The border (The border) The California dolls (The California dolls) Cannery Row (Cannery Row) Cat People (Cat people) Dark crystal (Dark crystal) Evita Peron (Evita Peron) First Monday in October (First Monday in October) Gallipoli (Gallipoli) Gangster war (Gangster war) On golden pond (On golden pond) Poltergeist (Poltergeist) Reds (Reds) Rich and famous (Rich and famous) Het Bestuur van de Stichting Bio Kin- derrevalidatie in Arnhem heeft beslo ten een prijs ter beschikking te stellen voor de bioscoop(exploitant), die bij een Bio-collecte de hoogste opbrengst per bezoeker heeft behaald. Dit crite rium is gekozen om grote en kleine bioscopen een gelijke kans te geven. De prijs bestaat uit een verzilverd beeldje van de herboren BlO-kraai. Er zullen één maal per jaar twee prijzen worden uitgereikt (een 'zomerkraai' en een 'winterkraai'). Een en ander ge schiedt met terugwerkende kracht over 1981. Voor de prijs geldt een mini- mum-opbrengst van f 1.000,—. Het ontwerp en de 'aanmaak' van de kraaien is belangeloos uitgevoerd door Philips Telecommunicatie Industrie in Hilversum. Het Bestuur van Bio wil mede door deze prijs zijn waardering uiten voor het vele werk dat, gelukkig met stij gend succes, voor de Bio-collecte in de bioscopen wordt gedaan. Naam houders exploitatie rechten: C.I.C. Lees verder op pagina 8

Film | 1982 | | pagina 9