UITSCHRIJVING INSCHRIJVING ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER (Flesh) Wilde erotische poesjes Fik TOP 15 BIO ZOMERCOLLECTE 1981 NAEUlfóS VAN BIO Het Hoofdbestuur heeft de volgende bioscoop in het bedrijfsregister uitge schreven: Stadsschouwburg Bioscoop te IJmui- den (gem. Velsen). Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen in het Bedrijfs register ingeschreven: Movie Skoop te Heerenveen; Bioscoop Meerzicht te Zoetermeer. Het Hoofdbestuur heeft besloten toe stemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: B.V. Tilburgse Filmonderneming 'Tifio' tot het voortzetten van de ex ploitatie van de permanente biosco pen Harmonie 1 en 2 te Tilburg, welke bioscopen voorheen werden geëxploi teerd door Firma Biemans Bioscopen, alsmede tot het voortzetten van de ex ploitatie van de permanente bioscoop Midi Theater, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door de heer A.F. Wolff. Het Hoofdbestuur heeft de navolgende eretekens verleend: In goud (25 jaar) aan de heer N.M. Meijer (N.V. Cinecentrum, Hilversum); In zilver (10 jaar) aan Drs. M. Sanders (Jogchem's Theaters B.V., Bunscho ten). Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Vergelding zonder genade (Death wish II) Zonder voorbedachte rade (Absence of malice) An American werewolf in London (An American werewolf in London) Pornostukken om van te smullen (Chopstix) De ijzeren Kung Fu vechter (Cantonen iron Kung Fu) Het grote verlangen (Intimate desires) Paspoort naar porno-paradijs (Der Staatsauftrag) Sex in de bajes (Frauengefangnis) Sex in de vacantie (Portugisische Feigen) Sexy schatjes uit New York (New York babes) Tiroler blondjes op het liefdespad (Kursaison im Dirndlhöschen) Vurig vlees (Blond in black silk) Het geheime sex-leven van een Zweedse huisvrouw (Hemmafruarnas hemliga sexliv) Oog om oog (An eye for an eye) Paradise (Paradise) De spion die tussen benen doorglipt (Under the rainbow) Evilspeak (Evilspeak) Naam houders exploitatie rechten: Columbia Concorde Paerl Warner 1 Rembrand t/Luxe Arnhem 78.70 2 Lumière 1-3 Enschede 72.62 3. Concerthuis/Movies Groningen 66.29 4. Bioscoop Meyer Middelharnis 63.82 5. Luxor 1-2 Oldenzaal 60.72 6. 't Voorhuys Emmeloord 55.43 7. Buitensociëteit Zwolle 52.46 8. Camera 1-4 Groningen 52.16 9. Juliana Volendam 52.03 10. Euro Amersfoort 48.83 11. Familiebioscoop 's-Heerenberg 48.40 12. Amicitia 1-2 Sneek 46.76 13. Rialto Den Helder 46.58 14. Cinema Leeuwarden 45.75 15. Luxor Leiden 34.26 45.26

Film | 1982 | | pagina 8