EIGEN BEHEER SNEL PLANNEN Zaal 3 Een groot voordeel voor Punt is dat hij praktisch alle werkzaamheden in eigen beheer kan uitvoeren. Waar nodig wordt assistentie van derden ingeroe pen. In de loop der jaren heeft het be drijf een geheel eigen concept in het le ven geroepen en is de nodige know how in het bioscoopbedrijf verzameld. Gezelligheid is een belangrijk aspect, het publiek moet zich een beetje thuis voelen en het idee krijgen dat in de bioscoop meer te doen kan zijn dan uit sluitend kijken naar de film. De ruime horeca-faciliteiten die bij alle biosco pen van Punt te vinden zijn illustreren dat. In nog geen vier maanden tijd ont stond binnen de muren van het oor spronkelijke Luxor Theater een viertal bioscopen met een zitplaatsenaantal variërend tussen de 104 en 125 stoe len. De bioscopen liggen op het niveau van de nieuwe tussenverdieping, de entree werd verplaatst naar de Wal- straat, die door een aantrekkelijke sier- bestrating 'meegenomen' werd met de winkelpromenade. Men komt dan in de ruime gezellige aangeklede foyer. De bioscopen zijn toegankelijk ge maakt voor invaliden door een helling- De gecombineerde cabine met inter- lock mogelijkheid baan bij de entree en een stoellift langs de trap. Ook de sanitaire voorzienin gen zijn geheel aangepast. Zo kon de nieuw benoemde burge meester medio december vol trots de openingshandeling voor deze aanwinst in zijn gemeente verrichten en hebben zijn gemeentenaren sindsdien al ruim gebruik gemaakt van het sterk uitge breide filmaanbod. Met plannen loopt Joop Punt altijd Zaal 4 rond, niet alleen wat betreft het bio- scoopgebeuren dat hem zeer na aan het hart ligt maar ook op de andere terreinen waar hij aktief is. Hij ziet ook voor de toekomst grote mogelijk heden voor het bioscoopbedrijf en is ook bereid aan anderen zijn know-how en technische faciliteiten ter beschik king te stellen, omdat naar zijn mening het zeer belangrijk is dat men met z'n tijd meegaat. Het publiek blijft jong en het bioscoopbedrijf moet zich daar naar richten, aldus Punt.

Film | 1982 | | pagina 7