Beijersweg 16 1093 KR Amsterdam Telefoon: 020-930950 Bart Wilton, namens de aandeelhouders van City Exploitatie Mij. B.V. en Max van Praag, delen de bedrijfsgenoten hierbij mede, dat Max van Praag zijn funktie van direkteur van City Exploi tatie Mij. B.V. binnenkort zal neerleggen. Max van Praag heeft namelijk besloten, na zijn ruim 2-jarig dienstverband bij City, zijn werk terrein te verleggen, om zich meer zelfstandig in de filmwereld, voornamelijk op het gebied van in- en verkoop, promotie en publiciteit, te kunnen manifesteren. Beide partijen betreuren het, dat daardoor binnenkort een einde zal komen aan hun vaste samenwerking. Het juiste tijdstip van Max van Praag's vertrek staat thans nog niet vast, aange zien City Exploitatie Mij. B.V. enige tijd nodig heeft om in de ontstane situatie te voorzien. Mededelingen hieromtrent zullen te zijner tijd volgen. Bart Wilton spreekt de wens uit, dat de plannen van Max van Praag hem in staat zullen stellen, ook in de toekomst een positie in het filmbedrijf in te nemen, die zijn grote liefde en specifieke kwaliteiten voor alles wat met het filmmétier te maken heeft, recht zal doen. Bart Wilton Max van Praag telstar harderwijk bv° holland oud! vernieuwd-' Een nieuwe stoffering van Telstar maakt ze weer jaren nieuw. Telstar renoveert stoelen, theaterstoelen, horeca meubilair, wachtkamers, bankstellen. In elk dessin. In minder dan geen tijd. Ineens of gefaseerd. Grote en kleine projekten, Telstar heeft al heel wat opmerkelijke staaltjes renovatie geleverd. Informatie bij onze afdeling projekten. lorentzstraat 16. postbus136,3840AC-harderwijk telefoon 03410-13960* telex 40736

Film | 1982 | | pagina 2