in m PROGRAMMA CANNES Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 30 7 mei 1982 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredac teur: Bart Eldering Advertenties: Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH Amsterdam Tel: 020-23 14 85 in Programma Cannes pagina 1 Nieuws pagina 2 Sociaal pagina 3 Nieuwe bioscopen pagina 4 Bondsnieuws pagina 6 Statistische gegevens pagina 7 L'ile des amours van Paulo Rocha (Portugal) La véritable Histoire de AH Q van Cen Fan (China) Fitzcarraldo van Werner Herzog (Duitse Bondsrepubliek) La nuit de Varennes van Ettore Scola (Italië) La nuit de Saint-Laurent van Paolo en Vittorio Taviani (Italië) Identification d'une Femme (Michelangelo Antonioni (Italië) Passion van Jean-Luc Godard (Zwitserland) Un autre regard van Karoly Makk (Hongarije) Missing van Costa-Gavras (VS) Shoot the moon van Alan Parker (VS) Smithereens van Susan Seidelman (VS) Moonlighting van Jerzy Skolimowski (Engeland) The return of the soldier van Alan Bridges (Engeland) Britannia Hospital van Lindsay Anderson (Engeland) Vent de sable van Lakhdar Hamina (Algerije) Buiten mededinging: Jacques Brei van Frédéric Rossif Le mystère Picasso van Henri-Georges Clouzot The wall van Alan Parker Parsifal van Hans Jurgen Syberberg Openingsfilm: Intolerance van W.D. Griffith Sluitingsfilm: E.T. van Steven Spielberg Sissy Spacek en Jack Lemmon in Missing FILM ISSN 0166-1477 NEDERLANDSE BIOSCOOPBOND Bij de voorplaat: Het City-complex in Katwijk

Film | 1982 | | pagina 3