TECHNIEK junctuur. Toen de heer Kornet een aantal jaren geleden het Savoy Hotel aan de boulevard kocht werd hem ook gewezen op de risico's. Hij heeft het echter aangedurfd en het is succesvol gebleken. Het gehele complex bestaat uit een grote ondergrondse bowling met eigen horecafaciliteiten. Op de begane grond een coffeeshop en zeer binnenkort een automatenhal en de vier bioscopen met tussen de 74 en 109 zitplaatsen. Op de verdieping bevindt zich de ge combineerde cabine en dan nog een aparte party-ruimte geschikt voor aller lei doeleinden. Een deel van de winkelruimten op de begane grond is bovendien nog ver huurd. Tenslotte was er nog ruimte voor een dienstwoning voor een van de directeu ren. In de cabines staan vier Philips FP20 projectoren opgesteld. Twee zijn af komstig uit het voormalige Musica en twee zijn overgenomen van een thea terconcern. Daartussenin zijn twee ef ficiënte spoelentorens van Cinemecca- nica gemonteerd die zorgen voor een probleemloze 'voeding' van de projec toren. De complete technische installatie is te bedienen vanuit de kassa bij de entree. Een overzichtelijk bedieningspaneel geeft duidelijk alle functies aan (zie fo to). Filmtechniek Rijke uit Vught heeft zorg gedragen voor de ingenieuze technische installatie en men is zeer te vreden over deze uitgekiende instal latie. Men spanning wacht men het komende seizoen af of ook het buitenlandse be zoek zo enthousiast zal reageren als de plaatselijke bevolking. Het staat zon der meer vast dat de familie Kornet een zeer belangrijke bijdrage aan het uitgaansleven in Katwijk heeft ge bracht met deze omvangrijke investe ring.

Film | 1982 | | pagina 7