INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER NIEUWS VAN BIO BIO KINDERREVALIDATIE COLLECTES IN MEMORIAM Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Naam houders exploitatie rechten: Het Hoofdbestuur heeft besloten toe stemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Bioscoop Exploitatie Lelystad B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Alpha Thea ter te Lelystad, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door de Stichting Filmliga Lelystad; Recreatiepark Drouwen B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de autobioscoop Autobios d'Oale Woag te Drouwen, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer K. Hilbolling. v.o.f. Roxy Theater tot het voortzet ten van de exploitatie van de perma nente bioscopen Roxy Theater 1 en 2 te Gorinchem, welke bioscopen voor heen werden geëxploiteerd door de heer P.A.M, de Witte. Caligula en Messalina (Caligula e Messalina) Gebrul (Roar) De grote achtervolging (Pursuit) De keuze van het wapen 1) (Le choix des armes) Strijd om het vuur (Quest for fire) Het ware verhaal van de non van Monza (La vera storia della monaca di Monza) Bomalarm (Bombat 10:10) Last train to Berlin (Last train to Berlin) Roaring fire (Roaring fire) Run Nikirun (My champion) Teheran incident) (Cruise missile) Angel of vengeance (Angel of vengeance) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Le choix des armes Concorde Splenda Warner Afhankelijk van de ingangsdatum van de schoolvakanties zal de Bio Zomer- collecte dit jaar beginnen op 8 of 1 5 juli a.s. De opbrengst van deze zomer- collecte zal ten dienste komen aan twee projecten. Er wordt met behulp van deze gelden een onderzoek inge steld naar de problematiek van kinde ren met een M(minimal) B(rain) D(is- function): kinderen die daardoor een motorische stoornis vertonen, daar naast is er een project in het leven ge roepen dat zich richt op de nazorg van de jeugdige ongevalsslachtoffers, voor al waar deze nazorg zich bezig houdt met het vinden van oplossingen voor verstoringen in het samcnlevingspa- troon met de omgeving. Op 16 mei is na een langdruige ziekte op bijna 70-jarige leeftijd overleden de heer A. Briels. De heer Briels is gedurende vele jaren als filmhistoricus verbonden geweest aan het Nederlands Filminstituut. Te vens was hij adjunct-directeur van de Filmacademie, eveneens docent filmge schiedenis. In 1971 verzorgde de heer Briels in op dracht van het toenmalige hoofdbe stuur de redactie van het boekje "De intocht van de Levende Photographie in Amsterdam". Dit boekje werd uitge- gegeven ter gelegenheid van het feit dat het toen 75 jaar geleden was dat in Amsterdam werd begonnen met de eerste bioscoopcxploitatie. Dit boekje kreeg in 1973 een vervolg met "Komst en Plaats van de Levende Photographie op de Kermis".

Film | 1982 | | pagina 8