de kennismaking. Probeer bijvoor beeld zelf nog maar eens terug te denken aan de zo vyreed uit elkaar gerukte tweeling, gestalte gegeven door Dollywood's poppen en hun gelukkige hereniging dankzij de Bio bussen. Hierna bood Bio zijn gasten een allerplezierigste lunch aan, die het beste doet vermoeden ten aanzien van de verzorging van de inwendige mens in het centrum. Een dia-presentatie gaf een indruk van het zeer gevarieerde dagelijkse leven van de Bio-bewoners en de dagpatiëntjes. De uiterst geanimeerde en vooral in structieve dag werd besloten met een bezoek aan de op het terrein opgezette rommelmarkt (gelukkig werkte ook het weer mee), waar mee ieder jaar het schoolseizoen wordt afgesloten. Overigens, hoe onthullend deze dag Inschrijving in het naamregister Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van de titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Battletruck (Battletruck) De Bermuda driehoek 1) (The Bermuda triangle) Champagne in het pornobed (Champagne for breakfast) Game of death 2 (Game of death II) Jong geleerd, jong gedaan 2) (Les sous-doués) Met de mond vol (A pleine bouche) De ogen der verschrikking (Terror eyes) Plato het lustobject (Plato the movie) De postbode belt altijd tweemaal 3) (The postman always rings twice) 'n Slechte zoon 4) (Un mauvais fils) Supertroepen (Megaforce) Twee pechvogels in de rimboe (La chèvre) Winterkinderen 5) (V intercom) Zorg dat je er (niet) bij komt 6) (Béte mais discipline) Laat die Tirolers maar schuiven (Die liebestollen Lederhosen) 10 Naam houders exploitatierechten: Concorde Gofilex op vele punten is geweest, slechts meerdere bezoeken aan Bio kunnen waarschijnlijk nog maar enigszins le ren, hoeveel werk hier wordt verzet ten behoeve van onze gehandicapte jeugd en hoe broodnodig het geld is dat iedere keer weer wordt bijeen gesprokkeld door de moeite en in spanning van bioscoopexploitanten en hun personeel. Jaar na jaar. Na mens Bio, laat die inzet niet ver slappen. Beslissing Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Cine/Vista B.V. tot het gaan exploi teren van een filmproduktiezaak voor de categorie a (hoofdfilm) te Huizen; De heer K.Th. van der Meulen (Cas- tor Films) tot het gaan exploiteren van een filmproduktiezaak voor de categorie a (hoofdfilm) te Baarn; Jogchem's Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van drie nieuwe permanente bioscopen-A, Euro Ci nema 6, 7 en 8 te 's-Hertogenbosch. Voorts heeft de Commissie Nieuwe Zaken toestemming geweigerd aan: Jogchem's Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van drie nieuwe permanente bioscopen-A, Euro cinema 9, 10 en 11 te 's-Hertogen bosch. Bedrijfsregister Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: De heer H.L.A.G. Moonen tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Royal Ci nema te Hoensbroek, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door Erven H.J.M. Moonen; v.o.f. Welte's Café-Bioscoop tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Weltes Bioscoop te Zuidlaren, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door Fa. C.W.A.H. Welte Zoon; B.V. Mij. voor Cinegrafie tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Centraal Theater te Rotterdam, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door City Exploitatie Mij. B.V. De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1The Bermuda triangle 2) Blijven we zitten? Dan blijven we zitten! 3) The postman always rings twice 4) Un mauvais fils 5) Winterkind 6) Zorg dat je erbij komt foto's Bio Catrien Gastkemper

Film | 1982 | | pagina 12