eindexamen 1982 nederlandse film en televisie academie HET LANGSTE EIND - speelfilm 38 minuten LIEGEN OM DE WAARHEID documentaire 30 minuten Eline, begin twintig, reist als fotografe voor Isabelle met haar mee langs openluchttheaters door heel Nederland. Door toevallige omstandigheden bij elkaar gebracht, blijken ze totaal verschillend van aard te zijn. Gaandeweg ontstaat er een vriendschap, die echter nooit lang zal kunnen duren. Ze gaan vroegtijdig uit elkaar, maar hun ontmoeting heeft toch zijn sporen achtergelaten. 'N AKKOORD - speelfilm 30 minuten JOHNNIE - speelfilm 32 minuten Ellie is de zangeres van de nachtclub. Natuurlijk had ze liever levende muziek als begeleiding gehad, maar zo'n orkestband is eigenlijk wel zo makkelijk. Freddie is de bedrijfsleider van de nachtclub. Ook hij had liever levende muziek gehad, maar zo'n orkestband is eigenlijk wel zo goedkoop. Het is geen rijk leven, maar je kan er van eten. En ook al is de act van Ellie een versleten routine, ze zingt tenminste nog. Dan beslist de eigenaar van de nachtclub, dat de tent in een discotheek moet veranderen. 10 Johnnie wil bewijzendat hij goed kan f niet meerijden in de grote wedstrijd om c ijzer, helpt Johnnie. Samen bouwen ze hi wedstrijd wordt hun vriendschap zwaar Scenario en regie: Ben Waalwijk; camera: Paul Cohen;r Hans Treffers; muziek: Zigeunerorkest Bida/Ben Waak Met: Anneke Bonnema, Hetty Heyting, Adriane Amsberg en Christine de Kanter Scenario en regie: Mariska Mourik; camera: Roelf-Jan Wentholt; geluid: Frank Scheffer; licht: Bastiaan Houtkooper; montage: Hans Walther; muziek: Bram Wieczorek; produktie: Pieter Walther Boer. Met: Gerrie van der Klei, Luk van Mello, Peter Lusse, Rijk de Gooyer, Frans Genemans, Henk Mullens, Luuk Wildschut en Mees van der Bosch. Scenario en regie: Bauke Kappers; camera: Paul Cohen; geluid: Pieter Walther Boer; licht: David Claessen; montage: Menno Boerema; muziek: Bram Vermeulen; produktie: Jos Budie. Deze film kwam mede tot stand dankzij een financiële bijdrage van de VARA-televisie. Met: Gert Jan van Werkhoven, Piet Romer, Patrick Bo, Jansen, Henk Uterdijk en Richard Timmer. Scenario en regie: Sjef Verbraaken; camera: Jan Wich; Boogaert; montage: Eddy van Lil; muziek: Onno Krijn Deze film kwam mede tot stand dankzij een financiële

Film | 1982 | | pagina 12