De geliefde doden Dood ik een dier geslacht met eerbied en hoop niet stil ongehoord door het gegriefde leven dat met mij is gekomen en trekken wil naar het verliefde kind dat heen gaat in mij niet meer mag zijn zich verstopt in de schoot de geliefde doden zijn nu voor de dagen die komen vermoord A. Waalwijk LUCHTDRUK - speelfilm 7 minuten crossen. Zonder crossfiets kan hij Super BMX. Cor, een handelaar in oud eigen crossfiets. Op de dag van de grote 'n proef gesteld. Achter de bomen flitst nog steeds het blauwe zwaailicht. De clown schreeuwt. Z'n gezicht wordt tegen de voorruit gedrukt. De eerste klodders verf weet hij te ontwijken. De regen en de ruitewissers wassen het glas. Een nieuwe explosie. Dan verstomt het geschreeuw. De verf wordt hard. ALS IN DE NACHT - speelfilm 28 minuten Het is 10 over 12 en de laatste trein arriveert op het station. De vrouw stapt uit en loopt de trap af. In de hal van het station wacht ze op A. A. komt niet en de vrouw gaat de stad in. De vrouw beheerst de stad niet, ze is te gast en het is vreemd territorium waar ze zich op begeeft. De stad als aquarium iedere vis in zijn eigen kom. Alsof je alsmaar achter glas zit. 's Nachts is alles anders lid: Pieter Walther de Boer/Willy Schmidt; montage: produktie: Sjef Verbraaken. a, Guus Hoes, Remco van Dijk, Letty Oosthoek, Erik uid: Stephen Jacobs; licht: Stef Tijdink/Herman -oduktie: Jos Budie/Erna Corsten. drage van de TROS-televisie. Met: Robert Wilson en Stanislav Bares. Scenario en regie: Jelle Peter de Ruiter; camera: Bastiaan Houtkooper; geluid: Paul Veld; licht: Joost van Starrenburg; montage: Jan Hendriks; produktie: Bauke Kappers. Met: Truus te.Selle, Coby Stunnenberg, Franz Feigl, Frans Genemans, Henk Kamstra, Kenneth Herdigein en Paul Dijkstra. Scenario en regie: Jenne Sipman; camera: Jos Kuijer; geluid: Stephen Jacobs; licht: Jan Wich; montage: Dirith Vinken; muziek: Sam Tjioe; produktie: Marjan Taconis.

Film | 1982 | | pagina 13