O Het theaterprogramma van Kinotechniek biedt U: complete Dolby-installaties, aangepast aan ieder theater en aan ieder budget en voor alle voor komende types projectoren. een uitgebreide nieuwe serie Transdominar versterkers vanaf de eenvoudigste 1-kanaal mono, naar keuze met of zonder equalizer uit de breiden tot stereofonische weergave van het film- geluid en nog verder om te komen tot Dolby-stereo. een geheel nieuwe serie Ernemat automaten, waarmee niet alleen de projectieapparatuur zelf, maar ook vele andere zaken in het theater geautomatiseerd kunnen worden. Als voorbeelden noemen wij de kassa, het buffet en de recettes. een 35 mm-projector, die voldoet aan alle mogelijke eisen, standaard uitgerust met een hand-bediende revolverkop en uit te breiden al dan niet in fasen naar alle mogelijke stadia van automatisering. Uitbreiding naar een 35/16 mm- projector is zonder meer mogelijk. Een compacte uitvoering van projector en Ernowind voor kleine cabines, met bladen geschikt voor 5000 m film. Uit te rusten met Xenosol lampenhuizen voor xenon- kolven van 500 t/m 4000 W. Al deze voordelen vindt U in de Ernemann 12 projectoren verenigd. een uitgebreid pakket aan randapparatuur met b.v. xenoninbouwblokken, gelijkrichters, Ernowind long-runners (met 2 of 3 platen), spoelentorens, diverse omwikkelaars, elektrisch of hand-bediend, voor 16 en/of 35 mm, doekramen en gordijninstallaties in verschillende uitvoeringen en naar specifieke wens. Randapparatuur, welke zonder uitzondering in bestaande installaties kan worden geïnte greerd. KINOTECHNIEK HANDEL B.V. 02968 - 6355 Wij willen graag verder over uw projectie-apparatuur geïnformeerd worden. naam: adres: plaats: telefoon: Deze bon kunt U in een open envelop zonder post zegel opsturen aan: Kinotechniek Handel B.V. antwoordnummer 8412 1160 VC Badhoevedorp 15

Film | 1982 | | pagina 17