Beslissing Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming geweigerd aan: Filmtrust B.V. tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A te Arnhem. J.J. ter Linden Op 9 juli is in zijn woonhuis te Am sterdam op 68-jarige leeftijd over leden de heer J.J. ter Linden. De heer Ter Linden was kort na de oorlog directeur van het filmver huurkantoor N.V. City Film en directeur van de N.V. Maatschappij tot exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage. In die tijd was hij lid van het Bestuur van de Bedrijfs afdeling Filmverhuurders en lid van het Bestuur van de Afdeling Am sterdam. Nadien heeft hij zich bewogen op het gebied van de filmproduktie. Hij was ondermeer produktieleider van de film 'Ciske de rat'. In 1959 trad hij in dienst van Joop Geesink Star Film. Toen Geesink en Toonder gingen samenwerken, kwam hij in 1971 naar het kasteel in Nederhorst den Berg. Na zijn pensionering werkte hij op free lance-basis op het 'kasteel' door. In de loop van 1981 werd hij door de Raad van Beheer van de Stich ting Nederlandse Filmstudio aange zocht als studiomanager, welke taak hij na kort beraad aanvaardde. Co ter Linden stond bekend als een uiterst aktief man, die door zijn enorme ervaring en kennis van zaken, alsmede door zijn sym pathieke persoonlijkheid, in de produktiesector een gezaghebbende figuur was. Hij wilde zich niet laten beheersen door de gezondheids problemen die zich al enige jaren bij hem manifesteerden. De akti- viteit die hij tot het laatst toe ont plooide, is tekenend voor zijn le venshouding. In aanwezigheid van familie en vele vrienden en relaties is Co ter Linden op 14 juli begraven op de R.K. be graafplaats Buitenveldert te Amster dam. INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend gepubliceerd worden ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Annie (Annie) Cheech and Chong's nice dreams (Cheech and Chong's nice dreams) Gandhi (Gandhi) Hanky Panky (Hanky Panky) The man with the deadly lens (The man with the deadly lens) Silent rage (Silent rage) The toy (Thetoy) De hot bubblegums in het leger (Private popsicle) Houdt de dief (On a volé la cuisse de Jupiter) De laatste afrekening (Le bar du téléphone) Mamba (Venom) Recht uit het hart (One from the heart) De slachter van New York (The New York ripper) Standjes op stand (Great American pie) Tiger Joe (Tiger Joe) Zedenpolitie in de knel (The clean up squad) Blade runner (Blade runner) Firefox (Firefox) De gekke, maffe, dwaze Bugs Bunny film (Bugs Bunny) A midsummer nights sex comedy (A midsummer nights sex comedy) De moordkuil (Death trap) Night shift (Nightshift) The road warrior (The road warrior) Sharky's politiecommando (Sharky's machine) De wereld volgens Garp (The world according to Garp) Who dares wins (Who dares wins) De zakenvrouw (Rollover) Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Warner 17

Film | 1982 | | pagina 19