K m mMMSfüWM Beijersweg 16 1093 KR Amsterdam Telefoon: 020-930950 Te Amersfoort is op de leeftijd van 72 jaar overleden de heer L. van Dommelen, voormalig directeur van Jogchem's Theaters N.V. De heer Van Dommelen heeft in de vijftiger en zestiger jaren diverse functies in de Nederlandse Bio scoopbond vervuld. Hij was bestuurslid/penningmeester van de Afdeling Het Centrum, lid en naderhand ook penningmeester van de Afdelingsraad en maakte als exploitant deel uit van de Leden raad. Als lid en plaatsvervangend lid-exploitant had de heer Van Dommelen tevens zitting in de Commissie Nieuwe Zaken. Hij be kleedde voorts de functie van be stuurslid/penningmeester van de Af deling B en maakte deel uit van de Bondsraad. De heer Van Dommelen werd in be sloten kring te Amersfoort ter aarde besteld. Op 30 augustus is te Peize overle den de heer A. van Bloemendaal, oud-directeur van het bioscoopre clamebedrijf Actieffilm, op de leef tijd van 74 jaar. In de zeventiger jaren was de heer Van Bloemendaal geruime tijd voor zitter van de Nederlandse Vereni ging van Bioscoopreclame-exploi tanten. Tevens was hij lid van de Raad van Beroep van de NVB en maakte hij deel uit van de Gemeng de Commissie van Geschillen van de N VB/NBB. De heer van Bloemen daal is in alle stilte gecremeerd. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap is wegens ver lies der vereisten vervallen: De heer A.J.A. de Jong te Boxmeer. Liquidatie Waarborgsom Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van CV. Desmet's Bioscoopexploitatie te Amsterdam geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geiquideerd. Leden van de Bond worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schrifte lijk en gemotiveerd in te dienen bin nen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Beslissing Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: De heer B.W. Vije tot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permanen te bioscoop-A, en wel Cine-Tap te Borne; Dick Johannes van Leen 17 Op 20 september ging van ons heen mijn lieve zorgzame man, onze zwager, oom en neef in de ouderdom van 76 jaar Uit aller naam: S. VAN LEEN-BOER 24 september 1982 Groot Haesebroekseweg 49 2243 EE Wassenaar Ingevolge zijn wens heeft de bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht in besloten familiekring plaatsgevonden.

Film | 1982 | | pagina 19