Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- ment aan: de heer N. Kluft tot het voortzetten van de exploitatie van de perma nente bioscopen-A: Luxor 1 en Lu- xor 2 te Beverwijk, welke biosco pen voorheen werden geëxploiteerd door Firma Algemene Bioscoop On derneming "Albion": Liquidatie waarborgsom: Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7 B der Statuten het lidmaatschap van Firma Alge mene Bioscoop Onderneming "Al bion" te Beverwijk geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen 8 dagen na ver schijning van deze publikatie. Uitschrijving Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscoop in het Bedrijfsregister uitgeschreven: Cinema Schinkel te Purmerend. Voorts heeft het Hoofdbestuur be sloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfs- reglement aan: De heer R.N.J.J. van de Rijdt tot het voortzetten van de exploitatie va de permanente bioscoop Bio Boxmeer, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer A.J.A. de Jong; v.o.f. Corso tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscopen Euro Cinema 1 tot en met 5 te Arnhem, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door Jogchem's Theaters B.V.; Film-Maatschappij "Amsterdam" B.V. tot het voortzetten van de ex ploitatie van de permanente bio scopen Theater Desmet en Ciné "D" te Amsterdam, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door CV. Desmet's Bioscoopex ploitatie. Inschrijving in het naamregister Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntatie van de leden.. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Het onding (The entity) Te vuur en te zwaard (Dragonslayer) Tempest (Tempest) Invitation au voyage (Invitation au voyage) Kamikaze 1989 (Kamikaze 1989) Bruce en zijn Shaolin experts (Bruce and the Shaolin bronsemen) Bruce, king of Kung Fu (Bruce, king of Kung Fu) In the voetsporen van "Master Bruce" (Dynamo) Karate op leven en dood (Deadly duel) Moordlustige Zombies (Les raisins de la mort) De wraak van de karate tijger (Tiger love) The crazy jungle adventure (The crazy jungle adventure) Enkele reis zevende hemel (Same time every year) Evil dead (Evil dead) Kiss and teil (Kiss and teil) The mistress (The mistress) .Night of the Spanish fly (Night of the Spanish fly) Rogue Rogers (Rogue Rogers) Tinseltown (Tinseltown) Vigilante (Vigilante) 'n Wellustig vrouwtje, deel 2) (Aunt Peg's fullfillment) Naam houders exploitatierechten: City Film Columbia Cupido Filmtrust Gofilex

Film | 1982 | | pagina 20