Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: De heer N. Blaauw tot het voortzet ten van de exploitatie van de per manente bioscoop Luxor Theater te Brielle, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer M.J. Philipse; De heer W. de Groot tot het voort zetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Luxor Thea ter te Appingedam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Fion Exploitatie Mij. B.V.; De heer H.J. van Leeuwen tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop City Bio scooptheater te Den Burg (Gem. Texel), welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Th.Wie- bring B.V. Liquidatie Waarborgsom Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van de heer M.J. Philipse te Brielle geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van Th. Wiebring B.V. te Hoorn geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waar borgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van de heer D. Broers te Waalwijk geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. 16 INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De man met het dodelijke oog (The man with the deadly lens) Ren voor je leven (Hanky Panky) Helemaal in je blootje (Exposed) Hitsige pornovrouwtjes (The tale of Tiffany Lust) Huis-aan-huis sex (Taboo) Met de adem in de keel 1) (Great American pie) De nacht van Varennes (La nuit de Varennes) Wipjes op de schommelstoel (Rockin' with Seka) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Standjes op stand Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Geachte leden, Velsen, 14 October 1982 In verband met mijn pensionering werd ik met mijn echtgenote op de contactmiddag van 5 October jl. in de gelegenheid gesteld afscheid van U te nemen. Het werd een ongedwongen afscheid daar in Cinema International. De komst van velen onder U en de attenties die ik ook thuis nog heb mogen ontvangen, hebben mij ten zeerste verrast. Mede namens mijn echtgenote zeg ik U hiervoor hartelijk dank en wens ik U het allerbeste voor de toekomst. w.g. J.L. Koolbergen van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 7 DECEMBER 1982 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.1 5 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur FIREFOX regie: Cl int Eastwood in de hoofdrollen: Clint Eastwood, Freddie Jones en David Huffman uitgebracht door: Warner Bros. 16.00- 17.45 uur: informeel contact

Film | 1982 | | pagina 18