iïmZy.''*. '.-J Zwarte Ruiter in produktie De nieuwe Nederlandse speelfilm 'Zwarte Ruiter' is wat de opnamen betreft praktisch voltooid. Dit spannende smokkelavontuur werd onder regie van Wim Verstap pen opgeqomen op lokaties in Zeeuws-Vlaanderen en Amsterdam. Het scenario is van de hand van Ge- rard Cox en de hoofdrollen worden gespeeld door Hugo Metsers, Rijk de Gooyer, Pleuni Touw en Cristel Braak. Producent is Joop van den Ende, uitvoerend producent Gijs Versluys. De film wordt uitgebracht door Euro-Centrafilm via C.E.C. De pre mière wordt verwacht op 17 febru ari a.s. Boven: werkfoto op lokatie in Zeeuws-Vlaanderen. In het midden met pet Rijk de Gooyer. Midden: regisseur Wim Verstappen met een assistent-belichter. Onder: Hugo Metsers in de titelrol. Cine Q gaat door Na de succesvolle heroprichtingsbij eenkomst van Cine Q op dinsdag 26 oktober jl. met een gloedvolle speech van Jan Blokker in het HaagsFilmhuis heeft het initiatief- comité besloten door te gaan met deze contactmiddagen. Er hebben zich inmiddels 120 nieuwe leden aangemeld, maar Cine Q verwacht nog veel meer aanmeldingen. Op dinsdag 30 november a.s. om 17.00 uur zal in het HaagsFilmhuis aan de Denneweg 56 de tweede bij eenkomst plaatsvinden en nieuwe leden zijn van harte welkom. Tijdens deze contactmiddag zal de film 'Isolement' vertoond worden van G.D. van Eist, handelend over kindermishandeling. De film werd geproouceerd door Ruimzicht in opdracht van het Humanistisch Ver bond en de Vereniging tegen Kin dermishandeling en werd dit jaar bekroond met de Franse filmprijs 'Mention de Qualité'. Het individuele lidmaatschap van Cine Q bedraagt f 25,- per jaar. Voor twee leden op hetzelfde woonadres bedraagt de bijdrage in de kosten f 35,- per jaar. Ook op 28 december a.s. zal er een oudejaars Cine Q bijeenkomst ge houden worden. 7

Film | 1982 | | pagina 9