(S®lri]jJ(g](SJ]lïïnl8d](dl(g]D INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De wraak der barbaren 1) (Sword and sorcerer) Pornofantasieën 2) (Portrait) Puinhoop in het hospitaal (Young doctors in love) Querelle (Querelle de Brest) Tweeling op stelten (Slapstick) Vrouwen die (echt) wat te geven hebben (Temptations) De boezemvriend (Nederlandse film) De zwarte ruiter (Nederlandse film) Ator, the invincible (Ator, the invincible) Concord of Bruce (Concord of Bruce) The concrete jungle (The concrete jungle) Emanuelle, fuga dall'inferno (Emanuelle, fuga dall'inferno) Emanuelle, reportage da un carcere femminile (Emanuelle, reportage da un carcere femminile) Eskader van de levende doden 3) (Shock waves) Fanny Hill (Fanny Hill) Hete bliksem met klapstuk 4) (Indecent exposure) How sleep the brave (How sleep the brave) Kamp der verdoemden 5) (Turkey shoot) Liefde zonder schaamte 6) (Nothing to hide) Liquid assets (Liquid assets) The lost city (The lost city) De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1Te vuur en te zwaard 2) Portrait 3) Shock waves 4) Indecent exposure 5) Turkey shoot 6) Nothing to hide 7) Kiss and teil 8) The mistress 9) Meisjes voor het betere werk 18 Naam houders exploitatierechten: Actueel Concorde Euro-Centra Gofilex Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Love you (Love you) Moll Flanders (Moll Flanders) Mijn werk is mijn hobby (My pleasure is my business) Nummertjes op verzoek 7) (Kiss and teil) Randale (Randale) Reife Prühfung auf der Schulbank (Reife Prühfung auf der Schulbank) She (She) Sorceress (Sorceress) Sweet lollipop (Popcorn and ice cream) Tussendoortjes 8) (The mistress) Verbotene Spiele auf der Schulbank (Verbotene Spiele auf der Schulbank) Daydream (Daydream) Ongeremde sex (La prof enseigne sans préservatif) Waarvan jonge meisjes dromen 9) (Professeur d'amour) Naam houders exploitatierechten: Gofilex Spiendal NIEUWJAARS van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 4 JANUARI 1983 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur AAS DER AZEN (L'as des as) regie. Gerard Oury in de hoofdrol: Jean-Paul Belmondo uitgebracht door. Concorde Film 16.00 - 17.45 uur: informeel contact

Film | 1982 | | pagina 20