Bedrijfsregister Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfs- reglement aan: Bioscoopexploitatie J.M. Punt Heerhugowaard B.V. tot het voort zetten van de exploitatie van de permanente bioscopen Metro 1, 2 en 3 te Heerhugowaard, welke bioscopen voorheen werden ge ëxploiteerd door Bioscoopexploi tatie J.M. Punt B.V.; Bioscoopex ploitatie J.M. Punt Tiel B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscopen Luxor 1, 2, 3 en 4 te Tiel, welke bioscopen voorheen werden geëx ploiteerd door Bioscoopexploita tie J.M. Punt B.V. Liquidatie Waarborgsom Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7 b der Statuten, het lidmaatschap van B.V. Noorder licht te Tilburg geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waar borgsom worden geliquideerd. Le den van de Bond worden uitgeno digd eventuele rechtsgeldige vorde ringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na ver schijning van deze publikatie. Uitschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscopen in het Bedrijfsregister uitgeschreven: Corso Cinema te Amsterdam; Apollo 1 en 2 te 's Gravenhage; Noorderlicht Theater te Tilburg. JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN DE AFDELING BIOSCOOPEXPLOITANTEN Op 31 mei hielde de afdeling Bioscoopexploitanten zijn jaarlijkse ledenvergadering in Hotel Figi te Zeist. Het Bestuur kon zich daarbij verheugen in een van de meest op merkelijke opkomsten sinds tijden. Na de vertoning van de film Lone Wolf McQuade (Actueel Film) en een geanimeerde gezamenlijke lunch vond de vergadering plaats waar na behandeling van de afde lingsjaarstukken herbenoeming plaats vond van de bestuursleden A. Denker, J. en W. van Dommelen, Mr. P.A. Meerburg, F.H.W. Wey- schedé en J. van Willigen. In de plaats van de heer W.C. Wertwijn, die zich niet meer herkiesbaar stel de, werd benoemd de heer P.M. Nieuwendijk uit Enschede. Vervolgens werd ingestemd met de agenda en stukken ten behoeve van de vergadering van de Bonds raad. Na afloop van de vergadering ver plaatste het gehele gezelschap zich met hun partners naar de door een zonnetje beschenen Slottuin. Daar gaven ook een aantal filmverhuur ders met hun bookers op uitnodi ging van het Bestuur acte de pré- sence voor een gemeenschappelijk drankje, gevolgd dooreen meer dan overvloedig Breugheliaans buffet in de sfeervolle kelders van het Slot Zeist. 28 uni - 5 juli Cattolica'(Mystery festival) Italië 28 uni - 2 juli Marseille (animatiefilms) Frankrijk 2 - 8juli Gijon (kinderfilms) Spanje 7 - 12 juli Florence (films van onafhankelijke producenten) Italië 7 ■21 juli Moskou Sowjet-Unie 8 •23 juli Wellington Nieuw-Zeeland 15 ■28 juli Auckland Nieuw-Zeeland 20 ■29 juli Pula Joegoslavië 23 -30 juli Taormina Italië 30 uli - 7 augustus Salerno (kinderfilms) Italië 31 uli - 7 augustus Odense (kinderfilms) Denemarken 5 14 augustus Locarno Zwitserland Op 4 juni jl. overleed onverwacht op de leeftijd van bijna 57 jaar te Wassenaar de heer B.A.C, van der Knaap. De heer Van der Knaap exploiteerde sinds 1972 het Astra Theater te Wassenaar. Voorts maak te hij deel uit van het Bestuur van de Afdeling D van de Bedrijfsafde ling Bioscoopexploitanten in 1972 en 1973. De begrafenis vond plaats te Wasse naar op 8 juni jl. 16 Beroep no. 3774 De Raad van Beroep (Eerste Kamer) van de Nederlandse Bioscoopbond heeft het volgende ARBITRAAL VONNIS IN HOGER BEROEP gewezen inzake: Vasana B.V., domicilie gekozen hebbende ten kantore van Mr. W.G.A. Kousemaker, appellante, oorspronkelijk eiseres, contra City Film Distribution B.V., Herengracht 102 te Amsterdam, gei'nti meerde, oor spronkelijk gedaagde. De Raad van Beroep (Eerste Kamer) van de Nederlandse Bioscoopbond, ingevolge de Statuten en het Arbitrage Bondsregle ment van deze Bond benoemd en aange wezen als arbitragecollege voor de be slechting in tweede en hoogste instantie van geschillen, waaromtrent door het daarbij betrokken lid van deze Bond met de andere partij is overeengekomen, dat zij ter beslechting, met uitsluiting van de burgerlijke rechter, zullen worden onder worpen aan de arbitrage van de Bond,

Film | 1983 | | pagina 18