im infiKiDifii@ïrii@ra Foreplay (Foreplay) The last fight (The last fight) Little darlings (Little darlings) Madchen die es wissen wollen (Madchen die es wissen wollen) Outpost (Outpost) Return of the living dead (Return of the living dead) Scandalous (Scandalous) Streetfighters 3) (Operation vigilante) Victory of Bruce 4) (Concord of Bruce) Een schaamteloze vertoning (Apocalipsis sexual) Bud deelt doffe dreunen uit (Thieves Robbers) Independence day (Independence day) Man van het jaar 5) (Night shift) Superman 3 6) (Superman 3) Twilight zone (Twilight zone) Zelig (Zelig) Gofilex Spiendal Warner Liquidatie Waarborgsom Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van Schouwburg Junushoff B.V. te Wageningen ge ëindigd en moet de bij de Bond ge deponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schrifte lijk en gemotiveerd in te dienen bin nen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Beslissing Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: de heer S. Spanjaart tot het gaan exploiteren van een reizende bio scoop; Fa. F.H. Janssen tot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permanen te bioscoop-A Delfia 1 te Delft; De heer G. Kuipers tot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permanen te biscoop-A, Molenstraattheater 3 te Wageningen; Roeland Kerbosch Filmproduktie BV tot het gaan exploiteren van een filmproduktiezaak voor de catego rie a te Amsterdam; Verenigde Nederlandsche Filmcom pagnie B.V. tot het gaan exploite ren van een filmverhuurkantoor te Amsterdam; De heer W.G. Schipper tot het gaan exploiteren van een nieuwe perma nente bioscoop-A, Tivoli 2 te Hel- levoetsluis; Op 30 juni jl. is onverwacht te Kaag overleden de heer Henri O.K. Reins- berg op de leeftijd van 73 jaar. De heer Reinsberg stond in brede kring bekend als vertegenwoordiger van het Kassa-systeem Boon, ook wel 'Boonco's' genoemd. Hij vertegen woordigde dit systeem al sinds 1950 en vanaf 1970 namens de fa brikant Ve Es Deventer B.V. De heer Reinsberg werd in de kring van het filmbedrijfsleven ten zeerste ge waardeerd vanwege zijn grote ken nis van zaken en zijn ervaring, doch in het bijzonder ook om zijn mense lijke eigenschappen. De crematie vond plaats op 4 juli jl. in het crematorium 'Ockenburgh' te 's-Gravenhage. BEDRIJFSREGISTER Inschrijving Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscoop in het Bedrijfsregister ingeschreven; Molenstraattheater 3 te Wagenin gen. Het Hoofdbestuur heeft het volgen de filmverhuurkantoor in het Be drijfsregister ingeschreven: Verenig de Nederlandsche Filmcompagnie B.V. te Amsterdam. Uitschrijving Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscopen in het Bedrijfsregister uitgeschreven: Filmtheater Junushoff te Wagenin gen; De Kijkdoos te Wageningen. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond is toegelaten: A.E.M.M. Koopal-Waskowsky B.V., bioscoopexploitante te Breda; Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap is wegens ver lies ter vereisten vervallen: Mevr. A.E.M.M. Koopal-Waskowsky te Breda. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: Bar 5-3-8 B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de permanen te bioscoop-B City Theater te Uit huizen, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Fion Ex ploitatie Mij. B.V. 19 De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1Sweet si x teen 2) The crazy jungle adventure 3) Vigilante 4) Concord of Bruce 5) Night shift 6) Superman III

Film | 1983 | | pagina 21