(S®ïrf(a(Sflrad]d(g](g] Vertoningen Dit jaar waren op een nog uitgebrei dere schaal vertoningen gereser veerd in de comfortabele screening- ruimten van het Messe Centrum. Niet alleen voorstellingen op 16 en 35 mm maar ook video-vertonin gen. Meer dan 25 speelfilms, korte films en documentaires waren in Berlijn in het kader van de filmmarkt voor geïnteresseerden te zien. Een aantal transacties met inkopers van televisiestations werden ter plaatse afgewikkeld, ook voor bio- scooproulementen in het buiten land werden contracten afgesloten. Een aantal contacten zal in de ko mende tijd nog moeten worden af gerond. Samenvattend kan geconcludeerd worden dat de thans gehanteerde aanpak ten behoeve van de export van Nederlandse filmprodukties blijkt aan te slaan. van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 3 APRIL 1984 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur NATIONAL LAMPOON'S VACATION regie: Harold Ramis met: Chevy Chase en Beverly d'Angelo uitgebracht door: Warner Bros. 16.00 - 17.45 uur: informeel contact ~"S De Nederlandse stand op de filmmarkt in Berlijn (pag. 8, boven) Op 24 februari vond een ontvangst plaats voor de relaties in Berlijn, v.r.n.l. de Nederlandse Consul-generaal in Berlijn, Baron Speyart van Woerden, Monica Tegelaar van Springtime Produkties en Hoofdbestuurslid Rob Houwer (pag. 8, midden) Regisseurs Jan Vrijman (links) en Louis van Gasteren (pag. 8, onder) Regisseuse Digna Sinke en producent René Scholten (pag. 9, links boven) V.l.n.r. mevrouw Shapiro, mevrouw Tyc-Holm en Drs. M. Mulder van het Ministerie van W.V.C. (pag. 9, rechts boven) V.r.n.l. Frans Rasker, de consul-generaal, mevrouw Engelmann van Playpont Films en de heer G.A. van Leeuwen van de R.V.D. (pag. 9, rechts onder)

Film | 1984 | | pagina 11