ra^inn)®in](§inn) INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntatie van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Christine (Christine) The dresser (The dresser) De reünie (The big chili) Survivors (Survivors) De vloek van de vier kronen (Treasure of the four crowns) The Bronx warriors (1990: The Bronx warriors) Ciske de Rat (Nederlandse film) High road to China (High road to China) Lik op stuk (Brimstone Treacle) 'n Moordboef (Le Ruffian) Uit naam van al de mijnen (For those I loved) Angel (Anguelos) Vanessa's hete schoolmeisjes (The younger the better) Verpleegsters aan de wip (Nurseo/t407) National Lampoon's vacation (National Lampoon's vacation) Risky business (Risky business) Star 80 (Star 80) Sudden impact (Sudden impact) De vier vuisten slaan op hol (Go for it) Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Cupido moet ge- Express Warner Op 5 december overleed na een langdurige ziekte op 60-jarige leef tijd de heer G.J. van der Molen. Sedert zijn benoeming tot Hoofd van de Afdeling Film van het Minis terie van Cultuur, Recreatieen Maat schappelijk Werk had de heer van der Molen veel contact met de Bio scoopbond en haar functionarissen, welk contact nog intensiever werd door zijn functioneren als toehoor der bij de bestuursvergaderingen van het Productiefonds voor Neder landse Films. De heer Van der Molen hechtte niet alleen grote waarde aan het medium film als kunstuiting, doch hij had ook volledig begrip voor de com merciële functie van dit medium. Vanuit deze benadering heeft hij zich steeds zeer positief opgesteld ten opzichte van het filmwezen in het algemeen en het film- en bio scoopbedrijf in het bijzonder. De begrafenis vond plaats op 8 de cember op de begraafplaats 'Ter Na volging' in Scheveningen. Op 12 november overleed op 80- jarige leeftijd Toon Heinsbergen, voormalig exploitant van Bioscoop De Harmonie in Beek en Donk. De heer Heinsbergen werd op 16 november begraven op het kerkhof van de parochiekerk van de H. Leo- nardus te Beek en Donk. Geheel onverwacht is op 23 novem ber overleden Wim J. Schumacher. De heer Schumacher, die enkele da gen voor zijn dood 50 jaar werd, verzorgde sinds jaren als journalist de filmpagina's voor Elseviers Week blad. Hij ts inmiddels'in besloten kring gecremeerd. LIJST VAN AANGEVRAAGDE ERETEKENS N.V. Cinecentrum H.W. Wortel, m, zilver J.L. Atkins, m, zilver T. Bovenkerk, m, zilver R. Groenhuyzen, m, zilver 16 City Exploitatie Mij. B.V., Amster dam H.W.E. Boer, m. zilver Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam J.G. Keur, v. zilver W.H.H. Ruyters, m. zilver Jogchem's Theaters B V. Bunscho ten H.J. Verzijl, m. zilver Bob Kommer Studio's B.V., Den Haag R.S.J. Nadorp, m. zilver

Film | 1984 | | pagina 17