Een Cannon-film. Regie: Jerry Belson met Sally Field - Michael Caine - Steve Guttenberg SURRENDER Sean Stein, een succesvol schrijver van detectives, is door elke vrouw waar hij mee trouwde of samen woonde financieel kaalgeplukt, waardoor hij een diep wantrouwen jegens de vrouw ontwikkeld heeft. Als hij naar Koeweit wil emigreren, omdat je vrouwen daar nog mag ge selen, ontmoet hij op een feestje Daisy, een arme schilderes, die on derhouden wordt door de rijke maar infantiele advocaat Marty. Wanneer op het feestje overvallers binnenstormen en Daisy en Sean naakt op elkaar binden, is Sean weer verliefd. Om haar te testen vertelt hij Daisy dat hij straatarm is, maar ze valt toch voor hem. Marty, die in een ontwikkelingsland is om een chemische fabriek te ver dedigen, wordt door de inlanders gegijzeld. Als hij terugkomt belooft hij zijn leven te beteren. Daisy besluit met hem te trouwen, vanwege zijn geld. Maar dan ontdekt ze dat Sean ook rijk is en kiest ze toch voor hem. Sean, nog steeds huiverig, wil onder huwelijkse voorwaarden trouwen, zeer tegen haar zin. Maar als Daisy twee miljoen dollar wint met gokken is zij juist degene die huwelijkse voorwaarden eist, terwijl Sean er (na een religieuze ervaring met een ou de wolf in het bos) weer van afziet. Dit leidt tot een breuk. Daisy gaat weer terug naar Marty, maar on danks al haar geld is ze niet geluk kig, zodat ze definitief tot inkeer komt. Ze laat Marty schieten en haast zich naar Sean. Sean is net bezig een prostituee te beroven die een tijdje daarvoor zijn auto heeft gestolen. Hiermee wil hij wraak nemen op alle vrouwen, maar de prostituee blijkt een man te zijn. Daisy en Sean worden de travestiet overmeesterd, naakt op elkaar vast gebonden en beroofd. Desondanks zijn ze gelukkig! 24

Film | 1988 | | pagina 24