ervaren direktie-sekretaresse DE NIEUWE BIOSCOOPBON IS UIT!!! Gediplomeerd bioscoop-operateur m/v 1 iBlHBif i Zoals reeds eerder in het blad Film is gememoreerd, is de nieuwe bioscoopbon in de ach ter ons liggende maanden lande lijk door alle bioscopen in de ver koop genomen. Ter stimulering van deze ver koop is bovendien als proef in de regio Kennermerland (Haarlem en omstreken) de sigarenwinkel als verkooppunt ingeschakeld. Inmiddels werd met de Bonds expeditie begin mei aan alle ex ploitanten een pakket reclame materiaal toegezonden be staande uit enige displays, waarin de lege envelopjes van de bioscoopbon kunnen worden geplaatst, die op daarvoor in aanmerking komende plaatsen zoals foyer, vitrine en kassa's kunnen worden neergezet om aandacht op de nieuwe bios coopbon te vestigen. Voor zover men beschikt over een dia-projector kan ook de desbetreffende dia worden ver toond, terwijl de toegezonden af fiches op daarvoor in aanmer king komende plaatsen opge hangen kunnen worden. De zelfklevende stickers kunnen op glazen wanden worden ge plakt en voor zover voorradig worden verspreid. Ten behoeve van de huis aan huis bladen werd een "infomer- cial" tekst bijgesloten, die zo in deze bladen kan worden opgeno men. Het zal duidelijk zijn, dat de in vestering om de nieuwe bios coopbon te promoten alleen ver antwoord is indien iedere exploi tant met het desbetreffende ma teriaal iets doet. Hierbij wordt verwacht, dat men ook zelf de nodige inventiviteit ontwikkelt, zodat de verkoop van bioscoop bonnen, die een wezenlijke bij drage kan leveren aan onze om zet tot een succes leidt. Th. de Ruiter, Cinescope 777e Rainbow (Vestron) Jogchem's Theaters B.V. is één van de vier "leading" bioscoopconcerns in Nederland. Zij exploiteert/programmeert zo'n 90 bioscopen verspreid door heel Nederland. Met ingang van 1 oktober a.s. zoeken wij ter assistentie van de twee direkteuren een Wij denken aan iemand die - een gedegen sekretaresse opleiding heeft gevolgd, met minimaal steno Nederlands, uitstekende kennis van de Engelse- en een redelijke kennis van de Franse taal; - niet op zoek is naar een "9 to 5" job; - tussen de 28 en 35 jaar jong is. Voor de juiste kandidate bieden wij een enerverende en zelfstandige funktie, een goed salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV. en een recente pasfoto, zien wij graag op onderstaand adres tegemoet. Op dit moment wordt de herbouw gerealiseerd van het Jogchem's Theaters B.V. T.a.v. De Direktie Postbus 127 3750GC BUNSCHOTEN te Amersfoort. De opening zal zijn op 13 december 1989. Wij willen onze groep van filmtechnische medewerkers uitbreiden met een - Bent u in het bezit van het diploma B(SIOTB) - - Bent u ervan overtuigd dat automatische projektie toch doorlopend toezicht verlangt van de operateur - - bent u bereid het filmmateriaal met de grootste voorzichtigheid te behandelen - - heeft u gevoel voor "showmanship" bij het verzorgen van uw voorstellingen - - bent u geïnteresseerd om deze funktie bij ons te gaan vervullen, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, alsmede Jogchems's Theaters B.V. een fotokopie van uw diploma Postbus 127 en werkboekje, 3750 GC BUNSCHOTEN vergezeld van uw CV. naar t.a.v. Dhr. H. Berg 30 JOGCHEM'S THEATERS BV JOGCHEM'S THEATERS BV

Film | 1989 | | pagina 29