JUNINUMMER FILM STICHTING LOUIS GROEN FONDS In 1951 werd de Stichting Louis Groen Fonds opgericht met als doel financiële hulp te verlenen aan hen, die werkzaam (geweest) zijn in Het Nederlandse filmverhuurbedrijf en in bijzondere nood verkeren. Initiatiefnemers waren Henk W.Hagenberg, Herman Kroonenberg, Piet J.N.R. Ooms Jr. en Louis Groen zelf. De laatste was vanaf 1936 tot aan de oorlog directeur van Netherlands Fox Film Corp.NV. en was o.m. lid van het Hoofdbestuur. Van 1947 tot 1960 was hij directeur van Warner Brothers National Pictures NV. en lid van het Hoofdbestuur. Louis Groen overleed in 1971. Daar de doelstellingen van het Fonds tegenwoordig gedekt worden door de algemene voorzieningen van onze sociale volksverzekering wordt nog maar zelden een beroep op de Stichting gedaan. Het huidige bestuur bestaande uit Piet J.N.R.Ooms (voorzitter), Henk W.R.Hagenberg (secretaris), Johan Arkenbout (penningmeester), Paul Silvius en Max van Praag beraadt zich over eventuele nieuwe bestemmingen. Louis Groen tijdens zijn benoeming tot erelid van de N. B. B. V.l.n.r. De heren J. Bosman, Louis Groen en Joh. Miedemaj. Zaterdag 28 april jl. was het "Open Dag" in het Luxor Theater in Hoogeveen, ca. 500 belangstellenden kwamen een kijkje nemen in het theater. De interesse ging vooral uit naar de gang van zaken in de filmcabines waar uitleg werd gegeven aan de filmprogrammering. Tevens vond er een presentatie plaats van nieuwe films die binnen kort worden verwacht. Het eerstvolgende nummer verschijnt op vrijdag 29 juni Reserveren van pagina's voorverslagen, ingezonden brieven, enz. vóór: 4 juni bij de redactie: Annita Dekker Tel.: 03402-70202 Fax:03402-70283 Reserveren van pagina's voor advertenties vóór: 4 juni bij Filmplan Tel.: 020-793843 Deadline kopij: 11 juni Deadline artwork: 18 juni FILM zal verder verschijnen op: 3 augustus 7 september 12 oktober 14 december (Kerstnummer)

Film | 1990 | | pagina 7