schoonmaakbedrijf biedt U graag de helpende hand! RECTIFICATIE Tot onze spijt is een deel van de tekst van "Nederlandse Dagbla den en de Film" (FILM, sept.1990, no.7, vervolg pag.41) wegge vallen. Hieronder volgt de ontbrekende tekst: Bovendien hanteren filmfondsen in Europa ook specifieke cultu rele en nationale eisen die binnen de Amerikaanse filmindustrie niet bestaan. Het belang van merchandising voor de promotie van de film en voor de inkomsten wordt meestal buiten beschouwing gelaten. In het algemeen geeft de filmjournalistiek meestal alleen aan dat een film in de Verenigde Staten een enorm succes boekt. Dat veel is te danken aan een uitgekiende promotie-campagne blijft vaak buiten beschouwing. Zo'n campagne is vaak net zo duur als de kosten voor de filmrealisering. Gezien de invloed die financieringsstructuren op de ontwikkeling van de filmindustrie hebben lijkt het plausibel dat de berichtge ving over film en filmcultuur in de kranten eveneens voor een deel wordt opgehangen aan dit fenomeen. Bij PETER KANTERS PUBLIC RELATIONS (tel.035-833742) is een lijst verkrijgbaar van alle internationale festivals op audio visueel gebied, waarin o.m. is opgenomen het genre dat wordt vertoond, de plaats, tijdstip enz. De kosten bedragen f 35,--. dagelijks onderhoud periodiek onderhoud glazenwasserij tapijtreiniging diepreiniging van sanitair linnenservice/wassen wassen van bedrijfskleding inloopmatten -service reiniging van containers het leveren van kantinebenodigdheden leveren en verzorgen van toiletaccessoires F O o O Z O O Henry June (U.I.P.) UJ CC UJ LL LL LU O LD z j- LU -*- m er o LU O ATI LEF LU CC k- LL CC Via dit medium nemen wij de vrijheid U enige informatie te geven omtrent uitbesteding van schoonmaakwerkzaamheden. Het uitbesteden van oneigenlijke bedrijfstaken staat momenteel in het middelpunt van de belangstelling. Steeds meer aktiviteiten worden aan gespecialiseerde bedrijven uitbesteed die dit werk efficiënter en dus goedkoper kunnen realiseren. Wij van Schoonmaakbedrijf De Maasstad zijn zo'n gespecialiseerd bedrijf. De praktijk leert dat uitbesteding aan Schoonmaakbedrijf De Maasstad een besparing van ca. 15% oplevert. Praktische voordelen zijn o.a.: voortdurende controle door De Maasstad op het schoonmaakwerk; apparatuur en schoonmaakmiddelen zijn bij de prijs inbegrepen; vervanging van personeel bij ziekte en verlof; eventuele overname van personeel; maandelijks werkbespreking. Wij zijn nog 'n jong maar dynamisch bedrijf en zouden ook voor U graag de helpende hand willen zijn! 14 LD —i

Film | 1990 | | pagina 14