7 september Enquête Voorfilmfestival @öm@§@®[p@ Even voorstellen Vrijdag 7 september j.l., waarvan op de voorgaande pagina's een foto-impressie, was voor Cinescope een historische dag, zowel een startpunt als een afsluiting. In Bioscoop Catharijne te Utrecht, werd vanaf 14.00 uur het Voorfilmfestival gepresenteerd en vanaf 16.00 uur was de afscheidsreceptie van onze directeur Th. de Ruiter. Ook werd er een demonstratie gegeven van de nieuwe overvloei-diaprojectoren. De heer de Ruiter die de aanzet gegeven heeft tot het opstarten van dit nieuwe voor programma en dit ook heeft begeleid in de afgelopen 2 jaar is met pensioen gegaan en kan, na 10 jaar bij Cinescope en ruim 50 jaar in het filmvak te hebben gefunctioneerd, van een welverdiende rust genieten. Een kleine enquête, welke op 7 september is gehouden heeft ons het vertrouwen gegeven dat wij op de goede weg zijn het voorprogramma in de bioscoop te verbeteren. Er zijn ons ook enkele nuttige suggesties gedaan en in de praktijk zal moeten blijken of e.e.a. zal werken zoals wij verwachten. Ongetwijfeld zullen er nog enige kinderziektes optreden en wij hebben dan ook zeker niet de illusie dat alles nu perfect is. In de komende tijd zal e.e.a. zo nodig verder ge stroomlijnd gaan worden. Piet Davelaar Op 7 september is een enquête gehouden waarin werd gevraagd naar de mening van de genodigden over het nieuwe voorprogramma van Cinescope, het Voorfilmfestival. Hieruit bleek o.a. dat: 79% van de ondervraagden het totale bioscoopprogramma verbeterd dan wel aanzienlijk verbeterd vond; 61 vond dat de reclame beter tot zijn recht kwam; 61 de figuren Kikker en Reiger goed vond. Van de vakgenoten in de bioscoop-branche vond 86% het totale bioscoopprogramma (aanzienlijk) verbeterd, in de reclame/marketing branche lag dit percentage op 79%, terwijl 46% vond, dat de reclame beter tot zijn recht kwam. Voorts werden er een aantal suggesties gedaan die Cinescope zoveel mogelijk ter harte zal nemen. Nu het nieuwe voorprogramma in een aantal theaters is geïntroduceerd zal ook het bioscooppubliek worden geënquêteerd en ook zullen er op korte termijn wederom bereiksonderzoeken plaatsvinden. Filmreclame b.v. Bioscoopreclame b.v. Automatisering b.v. Oudegracht 154 Postbus 773 3500 AT Utrecht tel.: 030-315872/315819 fax 030-315227 Anita Hegie Verkoopleidster Anita is reeds vele jaren werkzaam in de bioscoop reclame-branche. In eerste instantie werkte zij bij Euro in Den Haag, zowel als acquisitrice als in de studio. Vanaf 1983 werkt zij voor Cinescope, aan vankelijk op freelance basis. Sinds april 1989 is zij verkoopleidster dia's. In FILM nr.7 heeft zij een artikel geschreven over dia-reclame. I I to Het totale bioscoopprograttwa is door het voorf ÜMfestiwal 60- h anzverb Uerbeterd £Zó Cel ijk Uers1echterd Geen ttening

Film | 1990 | | pagina 31