MO Bioscoop-, theater-, schouwburg en congresmeubilair CÜÜJ02EG» NIEUWS MÉÉR WETEN? Telefoon 030 - 730666 718448 717213 b MOVIE-STAR In de vorige "Film" meldden we reeds onder het kopje "Krijgt het filmsportspektakel nog een staartje?", dat het geld, dat bij die ge legenheid werd geschonken voor een "Bio-doel", zou worden be steed voor de aankoop van een nieuw paard voor de Bio-manege. Welnu: het Filmsportspektakel kreeg zijn staartje, met daaraan vast de nieuwe manege-aanwinst die, toepasselijk, "Movie-star" werd gedoopt. De paardrijdende Bio-kinderen en ook instructrice mevrouw de Lint zijn blij met de komst van dit paard. Behalve dat paardrijden voor veel kinderen goed is voor het ontwikkelen van hun "balans" en evenwichtsgevoel, betekent het voor velen van hen een van de weinige recreatie-mogelijkheden. Fijn dat zoiets kan: Zo'n initiatief, zo'n cheque en zo'n directe, wel kome besteding! BEDANKT MIJNHEER RENES. "Hoe is het in Arnhem?" Die vraag stelde de heer Renes ons maandelijks tijdens de contactdag in Amsterdam. En met Arnhem bedoelde hij "Bio". De heer Renes toonde altijd weer belangstelling voor de ontwikkelingen, die rond Bio plaatsvonden. Waar hij kon, ondersteunde hij het Bio-werk, niet alleen door mee te werken aan de collectes maar ook door Bio tijdens zo'n contactdag gastvrij heid te verlenen. Zijn gastheerschap ging ver:"Heeft u een microtoon beschikbaar voor de uitreiking van de Bio-Award?, "Is er iemand die even kan helpen om de Bio-stand uit de kelder te halen?, "Is er gelegenheid om het nieuwe collecte-filmpje even te laten zien?". Het antwoord op onze vragen was steeds:"Natuurlijk!". Even "na tuurlijk" waren wij dan ook aanwezig op zijn afscheidsreceptie om hem te bedanken voor zijn gastvrijheid en voor zijn betrokkenheid bij, en ondersteuning van het "Bio-werk". De heer Renes blijft de contactdagen bezoeken. Wij ook! We zien elkaar nog wel Simon Steenstra Mevrouw de Lint stelt "Movie-star" op haar gemak. De heer en mevrouw Renes bij Bio 's "bedankje" Showroom, verkoop en informatiecentrum Bemuurde Weerd O.Z. 10, 3514 AN Utrecht 35

Film | 1991 | | pagina 34