ORjon PRESENTEERT: DEZE KOMEDIE IS VANAF 20 DECEMBER 1991 IN DE BIOSCOOP TE ZIEN. DISTRIBUTORSFOR pictures international Columbia Tri-Star Films (Holland) B.V. They're creepyand they're kooky.... The Addams Family! Gebaseerd op de cartoons van Charles Addams en tot leven gebracht door o.a. Anjelica Huston, Raul Julia en Christopher Lloyd. Regie: Barry Sonnenfeld. "The Addams Family" is nu niet be paald de familie doorsnee en een nadere introduktie lijkt ons gepast: Morticia (Anjelica Huston) Diep in haar hart is Morticia een simpele huisvrouw die al haar ener gie erin steekt om het huis de gezel lige sfeer van een mausoleum te ge ven. Gomez (Raul Julia) De patriarch van de "Addams Family". Morticia is zijn lust en zijn leven, maar hij stort zich ook vol enthousiasme op het organiseren van treinongelukken met zijn speel- goedtreinen of het fileren van een zakenpartner. Uncle Fester (Christopher Lloyd) De broer van Gomez, verstokt vrij gezel. Heeft een grote kennis van anatomie, vooral slagaderen. Lurch (Carel Struyken) De zeer gewaardeerde butler. Trouw aan zijn werkgevers en de kinderen gaan nooit de deur uit zonder war me lunch, bij voorkeur één die nog beweegt. Wednesday (Christina Ricci) Heeft net als haar moeder een voor liefde voor het morbide. Liefste speelgoed: een mini-guillotine. Pugsley (Jimmy Workman) Heeft alle potentie om op te groeien tot wandelend rampengebied. Dit tot grote vreugde van zijn ouders. Granny Frump (Judith Malina) Kan als geen ander een schotel dampende ingewanden klaarmaken. Thing Bestaat uit niet meer dan een hand palm met 5 vingers. Staat klaar voor iedereen en is nooit te beroerd om een handje te helpen. Huis Onheilspellend, vol geheime gangen en tunnels, vleesetende planten en een berevel dat wel eens bezoekers bijt. Hek Heeft een eigen willetje en bepaalt zelf wie hij binnenlaat. Hammer Voorheen MC Hammer. Doet niet mee, maar is wel te horen op de single "The Addams Groove" en te zien in de bijbehorende videoclip, samen met de familie. 56

Film | 1991 | | pagina 54