ERETEKENS N.B.B. In 1991 ontvingen de volgende medewerkers van de bij de N.B.B, aangesloten bedrijven onderscheidingen: Zilveren speld G.H. Berkenbos (Cannon) J.de Boer (Cannon) J.P.van de Brandt (Jogchem's Theaters) A.J.Bunck (Cannon) C.J.Daalder (Cannon) B.Debipersad (Cannon) R.Delsink (Cinema Royai Oss) P.J.M.Hooymayers (Centrum Theaters) J.van der Linden (Cannon) P.J.J.J.T.van der Mars (Centrum Theaters) L.H.E.Pelkman (Jogchem's Theaters) A.Ockhuyzen (Jogchem's Theaters) H.K.Seine (Minerva) G.J.M.Thiery (Centrum Theaters) P.J.Versteeg (Cannon) M.A.Want (Cannon) J.H.M.van Weert (Cannon) H.J.Westervoort (Jogchem's Theaters) J.de Wit (Gofilex Film) Zilveren brochette Mevr.M.G.Bergen-van Buul (Cinema Royal Oss) Mevr.J.T.M.Bongers-Remie (Minerva) Mevr.J.M.H.M.van Gaal-Schalkwijk (Minerva) Mevr.A.van Heteren (Jogchem's Theaters) Mevr.C.M.A.Kempen-Notermans (Minerva) Mevr.Paragh-Roopman (Minerva) Mevr.H.F.R.Pennings (Cannon) Mevr.E.C.M.van 't Schip (Cannon) Mevr.C.G.Sieben-Brans (Minerva) Mevr.M.A.Snellen-van Lent (Minerva) Mevr.C.Stoltenborg (Concorde Film) Mevr.E.F.W.Schot (Cannon) Mevr.W.J.Vermaning (Jogchem's Theaters) Mevr.B.C.W.Vink-Wiendels (Minerva) Mevr.W.M.van Vugt-de Veer (Cannon) Mevr.S.M.Walter (Jogchem's Theaters) Gouden speld B.Anthoniesse (Cannon) J.Bouwman (Toonder Studio's) J.C.L.N.Braakensiek (Cannon) Bunschoten (Toonder Studio's) Goud met diamant J.A.M.Burcksen (Mundo Film Video BV) F.A.van Opbergen (City Theater Umuiden) A.Renes (Cannon) 40-JARIG JUBILEUM JAN DER KINDEREN - BIO BEST Op 7 november is het feit herdacht dat de heer Jan der Kinderen veertig jaar werkzaam is in de door zijn vader opgerichte en nu door hem geëxploiteerde bioscoop Bio Best in het bij Eindhoven liggende Best. In een periode waarin diverse grotere en net zoals Best onder de rook van een grote stad liggende plaatsen helaas bioscooploos zijn geworden, heeft Bio Best zich niet alleen kun nen handhaven, maar ook een belangrijke plaats in het culturele leven van de gemeente verworven. Dit is toe te schrijven aan de uitrusting met de modernste middelen zoals een groot scherm, Dolby stereogeluid en vaste fauteuils, maar zeker ook aan het en thousiasme van de heer Der Kinderen (die tevens een plaatselijke krant exploiteert) en diens zoon IMoud. Tijdens de feestelijke bij eenkomst werd het woord gevoerd door het in Best wonende Tweede Kamer-lid Van Erp, burgemeester Mangelmans en de Bondsvoorzitter, die de heer Der Kinderen decoreerde met de gouden speld met diamant van de N.B.B.. B. Anthoniesse A. Renes l/m/.: Drs.J.Ph. Wolff met het echtpaar der Kinderen en zoon. Frankie Johnny (U.I.P.). 59

Film | 1991 | | pagina 57