LEZERSONDERZOEK Er wordt veel gepraat over het nut, de functie en de kwaliteit van het blad Film. De redactie wil graag precies weten wat de meningen van de lezers over het blad zijn, zodat Film nog beter afgestemd kan worden op de wensen van de lezers. We zouden het daarom zeer op prijs stellen als u meedoet aan dit lezersonderzoek. Indien meerdere mensen binnen uw bedrijf mee willen werken, kunt u een exemplaar voor hen kopiëren. Wat vindt u van de 1. Vormgeving O goed O redelijk O slecht Indien slecht, waarom? 2. Cover O mooi O redelijk O lelijk 3. Omvang O precies goed O te dik O te dun 4. Frequentie O precies goed O te vaak O te weinig Indien te vaak of te weinig, wat is goede frequentie? Advertenties O precies goed O te veel O te weinig Leesbaarheid artikelen O leesbaar O redelijk leesbaar O onleesbaar Indien onleesbaar, waarom? Informatie over de Federatie O precies goed O te veel O te weinig Wat vindt u van de vaste rubrieken 8. Agenda O precies goed O te uitgebreid O niet uitgebreid genoeg O geen mening Waarover wilt u meer of minder informatie hebben? 9. Meevallers en missers O interessant O matig O oninteressant O geen mening Indien matig of oninteressant, waarom? 10. Vrouwen in het vak O interessant O matig O oninteressant O geen mening Indien matig of oninteressant, waarom? 11. In het hol van de leeuw O interessant O matig O oninteressant O geen mening Indien matig of oninteressant, waarom? 12. Top 20 (25) Statistiek O interessant O matig O oninteressant O geen mening Indien matig of oninteressant, waarom?

Film | 1992 | | pagina 3