FORT A.CTIONS AMERICAN LIMOUSINE SERVICE You can fiy business class, you can travel first class, but you can be driven by American limousine class! PAINTBALL G o t c h a Heeft u de vlag al eens veroverd? Heeft u al eens Paintball gespeeld? Op een bunkerrijk fort uit 1869 in Utrecht spelen wij Paintball. Bij uitstek geschikt voor groepen en bedrijven. Alle faciliteiten aanwezig. Nadere informatie: 03438 - 17783 Dat had je nou niet moeten doen! Wat origineel! En dan die ver baasde blik... Deze keer geen bloemen, geen lekker flesje of een nieuw parfum in kadoverpakking, maar feestgenot van 8 meter. De luxe van een avondje uit in een 8 meter lange Cadillac op weg naar een etenje, het theater, het Filmfestival in Cannes of Euro Disney. Muziek, video, champagne en een perfekt in het pak zittende chauffeur, die de limousine moeiteloos door de straten stuurt. Donkerblauw pak, strikje, pet... Het mag allemaal weer! Of de zakenman. Niet stijf achter het stuur, niet eenzaam op de achterbank, maar comfortabel met een aantal collega's vergade rend op weg naar de plaats van bestemming. Een videopresentatie tussendoor, faxen, bellen... Het kan allemaal. American Limousine Service heeft zich, onder leiding van Casper de Vreeze en Patrick Knijnenburg, in drie jaar tijd met veel kreativi- teit een goede plaats op de markt weten te veroveren. Van de chauffeurs wordt boven alles discretie geëist, daarnaast moeten zij ook initiatief kunnen ontplooien en in staat zijn klantgericht te werken. Met name in de artiesten en zakenwereld heeft American Limousine Service vele cliënten. Op de foto Patrick en Casper met Joan Collins en Jeroen Krabbé, die zij gezamenlijk vijf dagen lang gechauffeerd hebben. De Service biedt 24 uur per dag eindeloze mogelijkheden: naast li mousines kunnen ook diverse andere typen auto's en VIP coaches met tal van faciliteiten gehuurd worden. Ook aan individuele wen sen van cliënten kan voldaan worden. Voor meer informatie: Amercian Limousine Service, Boekerslootlaan 3d, 2201 BT IMoordwijk, tel. 01719-46656, fax 01719-47448. 27

Film | 1992 | | pagina 27