MIDNIGHT STING UNITED INTERNATIONAL PICTURES (NETHERLANDS) B.V. PRESENTEERT: Als student in de jaren '60 stond Martin Bishop met zijn vriend Cosmo aan de wieg van de high-tech electronica. Samen amu seerden zij zich met het inbreken in computersystemen, een straf baar en dus spannend tijdverdrijf. Vijfentwintig jaar later heeft Bishop van dat kinderspel zijn beroep gemaakt. Hij staat aan het hoofd van een groep experts, zoge naamde Sneakers, die ingehuurd worden om informatie-systemen te testen op hun ondoordringbaarheid. Voor de Sneakers zijn je geheimen niet meer veilig. Ze lezen je post, luisteren gesprekken af, hebben toegang tot je computerbe stand, leggen vergaderingen op video vast en blijken op de hoogte van je banksaldo! In deze oorlog, waarin het niet meer draait om wie de meeste ko gels heeft, staan de vrienden van weleer, Bishop en Cosmo, tegen over elkaar... Vanaf 21 januari in de bioscoop Gabriel Caine maakte drie jaar geleden een 'klein' foutje. Hij ver kocht Oude Meesters, geschilderd met acrylverf. Een handeling waar gevangenisstraf op rust. Achter de tralies hoort Caine voor het eerst over het stadje Diggstown, waar box-wedstrijden worden gehouden zonder toezicht van de autoriteiten. Een kolfje naar zijn hand! Zodra Caine op vrije voeten is, vertrekt hij naar Diggstown om zijn gelukte beproeven. Met maffia-geld organiseert Caine een wedstrijd, waarin zijn beste vriend, ex-boxer "Honey" Roy Palmer, een belangrijke rol speelt. Hij moet tegen tien tegenstanders overeind zien te blijven! Het wordt een wedstrijd vol zwendel en bedrog, maar de beslis sing valt pas bij de bel voor de laatste ronde... Vanaf 21 januari in de bioscoop Productie: Walter F.Parkes Lawrence Lasker Regie: Phil Alden Robinson Met o.a. Robert Redford, Dan Aykroyd, Ben Kingsley, Mary McDonnell, River Phoenix en Sidney Poitier Productie: Robert Schaffel Regie: Michael Ritchie Met James Woods, Louis Gossett Jx, Bruce Dern en Oliver Platt 48

Film | 1992 | | pagina 48