SPOT Euro Cïatf** 0> Euro Cinema in het hart van Arnhem bij de Korenmarkt Jogchem's Theaters B.V. heeft onlangs de eerste fase van de renova tie van de inmiddels 121/2-jarig be staande Euro Cinema te Arnhem vol tooid. In 1992 is de kassahal gerenoveerd in verband met de nodige aanpassingen, die gemaakt moesten worden voor de komst van de geautomatiseerde ticket verkoop en het monitoren-informatie systeem. Laatstgenoemd systeem geeft bij de ingang van elke zaal de film en aanvangstijd aan. Destijds werd o.a. het verlaagde pla fond verwijderd, waardoor visueel een grotere ruimte ontstond. Vervolgens zijn in 1993 gedurende de maanden april, mei en juni de zalen 1 en 2 gerenoveerd en de buffetten op de eerste en derde etage vervangen door units in de inmiddels befaamde Jogchem's Theaters-stijl. In de zalen werden nieuwe Quinette- stoelen geplaatst en de gehele vloerbe dekking vernieuwd. Het interieur van de zalen is opnieuw geschilderd, waar door met name zaal 1 een geslaagde metamorfose heeft ondergaan. Tevens zijn beide zalen voorzien van de grootst mogelijke filmdoeken, de zogenaamde floating sereens. Zaal 3 is in juni 1993 voorzien van een Dolby SR-installatie, zodat thans alle zalen in Euro Cinema over deze ge luidsinstallatie beschikken. Uiteraard werd ook de airco-installatie geheel gecontroleerd en van de nieuw ste snufjes voorzien. In juni 1994 zal de renovatie voltooid worden wanneer de zalen 3, 4 en 5, welke gelegen zijn op de derde etage, eveneens in een nieuw jasje gestoken zullen worden. Het toch al comfortabel film-kijken in Euro Cinema Arnhem zal op deze wijze nog meer dan voorheen geperfectio neerd worden, terwijl - mede aan de hand van ervaringen in Euro Cinema Eindhoven - overwogen wordt om een Dolby Digital-installatie te plaatsen.

Film | 1993 | | pagina 9