aangegaan met onder andere het marke- ting-communicatie adviesbureau A'DM'P uit Amsterdam en de uitgever van de roman Nijgh Van Ditmar. Centraal staat de benadering van een breed publiek: naast de reguliere bioscoopbezoekers zul len ook de mensen die de bioscoop links laten liggen benaderd worden. Scholieren en studenten, literatuur- en cultuurliefhebbers zullen elk op eigen wijze worden bediend door middel van gerichte acties en publiciteit. Met het LOKV zal een scholenproject voor de middelbare school worden opge zet onder de noemer 'Kijken voor je Lijst'. KARAKTER belooft een hoogtepunt te worden van het komende filmjaar. FEDJA VAN HUET Acteur Fedja van Huêt (geboren 1973, Den Haag) speelt een indrukwekkende hoofd rol naast de ervaren Jan Decleir. Voor Fedja is dit zijn eerste grote rol. Op 13-jarige leeftijd maakte hij zijn speelfilmdebuut in 'Terug naar Oegstgeest' van Theo van Gogh en recentelijk speelde hij een rol in de film "Advocaat van de hanen" van Gerrit van Eist. Samen met Tamar van den Dop (onlangs te zien in 'Zwarte Sneeuw') bewijst Van Huêt dat er weer sprake is van een nieuwe generatie filmsterren in Nederland. produktie maatschappij: First Floor Features producent: Laurens Geels regie: Mike van Diem scenario: Mike van Diem, in samenwer king met Laurens Geels en Ruud van Megen fotografie: Rogier Stoffers geluid: Marcel de Hoogd production design: Jelier Schaaf produktie supervisie: Niko Post locatie coördinator: Paul Marbus montage: Jessica de Koning publiciteit: Sara Höhner en Patrick Brand release: maart 1997

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 13