Duware Jean Claude van Damme arriveert in stijl. Ter gelegenheid van de Opening van Planet Hollywood Amsterdam geeft Holland Film Nieuws enkele artikelen weg uit de Planet Hollywood winkel. Maar dat doen we niet zomaar, daar moet u wel wat voor doen! Geef antwoord op de vraag wat de allereerste film is geweest van Bruce Willis. Vertel daarnaast wat u zijn beste film vindt en voor al waarom u dat vindt. Schrijf uw antwoorden en mening op een briefkaart en stuur deze naar: Holland Film Nieuws Planet Hollywood actie Van Eeghenstraat 38 1071 GH AMSTERDAM Onder de juiste en meest originele inzendingen verloot Holland Film Nieuws een echt leren Planet Hollywood jack. De winnaar wordt bekendgemaakt in het volgende nummer van Holland Film Nieuws. Ook Monica Muns (U.I.P.) liep "toevallig" het echtpaar Banderas-Griffith tegen het lijf in de Amsterdamse P. C. Hooft straat. Ruim 90 bioscopen, theaters en attracties gebruiken momenteel ons TAS. In 1996 hebben wij de volgende namen op onze referentielijst bijgeschreven: Holland Experience Amsterdam Uitkijk Amsterdam Cinemactueel Bergen op Zoom Chinees Staatscircus Duitsland Oostenrijk Atlantic Harderwijk Royal Heerlen Luxor Hoogeveen City Roosendaal Pathé Schouwburgplein Rotterdam Amicitia Sneek 't Hoogt Utrecht Molenstraat Wagen ingen Cinema Circus Zandvoort Direktie en medewerkers van Duware wensen al hun relaties een voorspoedig 1997 *<JV Duware b.v. Cinema Software Systems Willemsparkweg 69 1071 GS Amsterdam Holland Telefoon 020 66 44 088 Telefax 020 66 44 084

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 7