Bioscoop in Beeld Ml??';/- OPENING REMBRANDT ARNHEM Op 19 december jl. vond in Arnhem de heropening plaats van het compleet gerenoveerde en vergrootte Rem- brandt Theater. Het theater bestaat nu uit 5 zeer luxe uitgevoerde zalen waar bij de grote zaal, met zijn allure, is behouden. Eveneens is het theater uit gebreid met een theatercafé waar de bioscoopbezoeker zowel vóór als na de voorstelling gezellig kan vertoeven. Meer dan 700 gasten waren uitgeno digd voor de opening. Zij waren eveneens getuige van de Continentale Gala Première van de film "Evita". Jac. Godene in geanimeerd gesprek met dhr. J. van Willigen. De directies van de Minerva Groep en Concorde Film hadden ter gelegenheid van de opening én de première elk een cheque van f 25.000,- ter be schikking gesteld aan Unicef en de Stichting Bio-Kinderrevalidatie. Deze cheques werden door de burgemeester van Arnhem de heer Mr. P. Scholten uitgereikt aan de Ambassadrice van Unicef Mevrouw Monique van de Ven en aan de directeur van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie de heer Mr W. van Tuyll van Serooskerken (foto). Ook René Mioch behoorde tot de pro minente gasten. Na afloop van de film werd er tot in de late uurtjes het glas geheven op het succes van het nieuwe Rembrandt Theater en de Minerva Groep in het algemeen. Iedereen was het er over eens dat dit theater alles biedt wat de ver wende bioscoopbezoeker anno 1997 verwacht. Ook de volledige bedrijfstak kon tij dens de Nieuwjaarscontactdag van de NFC op 7 januari kennis maken met de nieuwste aanwinst van de Minerva Groep (zie pagina 16 en 17 in dit blad). HOLLYWOOD IN WINSCHOTEN Als de Gemeente Winschoten nog eens een oude brandweerkazerne te koop heeft dan houdt Geert Hol- lemans zich aanbevolen. De uitbrei ding van de bioscoop in de voorma lige brandweerkazerne is inmiddels voltooid; sinds 12 december jl. is Hollywood 4 operationeel. De uit breiding van de bioscoop met een vierde zaal volgt in een traditie van successen, neergezet door de derde generatie Hollemans, een Oostgro ninger "movie-family". Dat Geert Hollemans bij de officiële opening eens iets anders wilde doen bleek wel uit het feit dat de leerlingen van de asielzoekersschool (AZC) in Winschoten werden uitge nodigd om de Disney-film "De klok kenluider van de Notre Dame" gratis te komen bewonderen. Ditmaal dus geen hoogwaardigheidsbekleders en vakgenoten maar dolenthousiaste asielzoekertjes die in Hollywood-4 de middag van hun leven hadden. RONALD KOEMAN OPENT VERNIEUWD SMOKY 1 IN STADSKANAAL Eigenlijk wilde de familie Abeln, eige naar van de Service-bioscopen Smoky in Stadskanaal, er niet zoveel aan doen, aan de ingebruikneming van de vernieuwde grote zaal en het 15 jarig bestaan van de Smoky Theaters. Toen diende zich via via opeens de moge lijkheid aan dat niemand minder dan ster-voetballer Ronald Koeman wel even de officiële (heropening wilde verrichten. "Die kans moet je niet laten gaan. Daarom hebben we er nu maar een officieel tintje aan gegeven", verklaart Koos Abeln, die samen met vader Theo en moeder Anneke het complex aan het Menistenplein bestiert. De voetbalmiljonair van Feyenoord was toch in de buurt in verband met het provinciale sportgala. "Natuurlijk wilde ik dit er wel even bij doen. Ik kon van trainer Haan vrij krijgen en het paste wel in het programma". Niet met een welgemikte vrije schop, Koemans handelsmerk, maar met een simpele druk op de knop, opende Koeman de gordijnen en stelde de projector in werking. Dit alles uiter aard onder het genot van een hapje en een drankje. De grote filmzaal van Smoky is nieuw ingericht met comfortabeler stoelen, waaronder een aantal Love-seats, nieuwe stoffering en nieuwe verlich ting. Ook is er een nieuwe (dolby)digi- tale geluidsinstallatie aangeschaft. In de zomer van vorig jaar heeft de bui tenkant van de Service-bioscoop al een face-lift ondergaan door een gevelbekleding van aluminium en mar mer aan te brengen.

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 13