- V) - O W O ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER M/V REIZEND ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER M/V u - Jogchem's Theaters is één van de toonaangevende onderne mingen in de bioscoopbranche met ruim 325 medewerkers. Zij exploiteert elf bioscopen in negen vooraanstaande provin cieplaatsen. Wekelijks worden ca. 100 bioscoopzalen landelijk geprogrammeerd waardoor ruim een kwart van de Nederlandse bevolking van filmplezier wordt voorzien. Wegens versterking en uitbreiding van het team zijn wij op zoek naar een: Uw reactie: TriStar, de Amerikaanse filmverhuurder van "Seven Years in Tibet", noch met MGM in verband met "Red Corner". Dit als pro test tegen de niet te rechtvaardigen aanval op het Chinese beleid. Ironisch genoeg houdt Scorsese erg van de Chinese (film)cultuur, maar dat neemt niet weg dat hij de excessen van de huidige onderdrukking verafschuwt. "Er wordt heel anders gedacht over het leven, over vrijheid en privacy. Ik las bijvoorbeeld een artikel over Pol Pot in Cambodja ("The Killing Fields"). Hij vond dat die miljoenen doden het ver diend hadden om te sterven: ze hadden een slecht karma. De Westerse cultuur gelooft niet persé in karma. Iedereen heeft het recht om te leven", meent Scorsese. "Kundun" is zijn tweede 'religieuze' film, waartegen van te voren al geprotesteerd wordt. Zo ging het ook met "The Last Temptation of Christ", die grote demonstraties van conservatieve Amerikanen teweeg bracht. Zij noemden het godsschennis. "God is van iedereen", zegt Scorsese, "maar niet iedereen bekijkt hem hetzelfde. Het Amerikaanse publiek werd toen gewoon geterroriseerd". Hij kan zich er nog steeds over opwinden. Hoe durven wij een film te maken over een man, die liefde, to lerantie, vrede en mededogen vertegenwoordigt. Het is toch te gek voor woorden dat zijn verhaal controversieel wordt gevon den". Scorsese, die zo vaak films maakte over geweld in de wereld, vindt het een paradox dat 'Kundun', die over de vrede gaat, het onderwerp van een politieke oorlog is geworden. Richard Gere, die lange tijd een bekend aanhanger van de Dalai Lama is geweest, heeft hem gezegd: "Misschien is het wel revo lutionair om tegen geweld te zijn". "Kundun" van Martin Scorsese wordt 24 september door RCV uit gebracht in Nederland. bewerking: Anne Marie van Vollenhoven 3 d) (full-time en met Den Bosch als vaste standplaats) en een (full-time en inzetbaar voor de bioscopen in Midden Nederland) De functies: operationeel leiding geven in de bioscoop optreden als gastheer/gastvrouw verwerken van administratieve en financiële gegevens uitvoeren van marketing- en pr-activiteiten onderhouden van in- en externe contacten Het profiel: leeftijd 25 - 35 jaar afgeronde opleiding MHS/MDS/MEAO horecapapieren of bereidheid om deze te halen drie jaar relevante werkervaring leidinggevende capaciteiten financieel, commercieel en cijfermatig inzicht creatief, marketing- en pr-gericht affiniteit met entertainment bekendheid met automatisering flexibel, zelfstandig, teamplayer en initiatiefrijk kritisch, nauwkeurig, klantvriendelijk en kwaliteitsbewust De functie brengt met zich mee dat de werkzaamheden merendeels worden uitgevoerd in de middagen, avonden en/of in het weekend. In dit verband gaan wij ervan uit dat u in de werkomgeving woont c.q. komt wonen. Jogchem's Theaters biedt: een uitdagende en zelfstandige functie binnen één van de toonaangevende organisaties in de bioscoopbranche een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd in deze functie(s), stuur dan uw sollicitatie met cv en pasfoto binnen 14 dagen naar: Jogchem's Theaters BV t.a.v. de heer J.A.A. Wientjes, Postbus 127, 3750 GC BUNSCHOTEN

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 16