Air Miles Filmlijn nu ook online NFC Marketing www.bioscoop.nl sinds I oktober live Afgelopen februari zijn Loyalty Management Nederland (LMN)f BelBios en NFC Marketing van start gegaan met de Air Miles Filmlijn. Via telefoonnummer 0900 - 1718 kunnen Air Miles spaarders bioscoopkaarten voor maandag tot en met donderdag bestellen en betalen met hun Air Miles. Onlangs ging de tweede fase van dit project van start: online bestel len via bioscoop.nl. 18 Door Ida Borman Sinds 1 oktober kunnen Air Miles spaarders hun filmkaartjes niet alleen telefonisch, maar ook via het Internet reserveren via de ver nieuwde site www.bioscoop.nl. Kaarten reserveren en met Air Miles afrekenen wordt voor de spaarders nu nog gemakkelijker! NFC Marketing verwacht dan ook dat het aantal Air Miles boekingen door deze extra service aan zienlijk zal stijgen, aangezien veel Air Miles spaarders nu al gebruik maken van de vele bestelmogelijkheden via het Internet. Bioscoop.nl biedt ook aan reguliere bezoekers voldoende interessante infor matie. Er zijn diverse filmtrai- lers te bekijken en de bezoe ker kan meedoen aan steeds wisselende wedstrijden. De site is ontwikkeld door Indoor Media. Dit bureau heeft de afgelopen maanden samen met LMN en BelBios hard gewerkt om bioscoop.nl te realiseren. Indoor Media verzorgt de hosting, het ont werp, de exploitatie en de content van de nieuwe site. De gehele technische functionaliteit is ontwikkeld door BelBios. Het resul taat mag er wezen: bioscoop.nl is een mooi vormgegeven, overzichte lijke en zeer klantvriendelijke site geworden. Hoe werkt de Air Miles Filmlijn ook alweer? De werkwijze is eenvoudig: - De spaarder belt 0900-1718 0,35 per minuut) of surft nu naar www.bioscoop.nl; - De klant kiest een film, de bios coop en het tijdstip van de voor stelling; - Vervolgens wordt het kaartnum mer ingetoetst, evenals de geboor tedatum (en e-mailadres bij bios coop, nl); - BelBios checkt het Air Miles saldo, de Air Miles worden afgeschreven en de boeking bevestigd; - Vervolgens krijgt de beller of Internetter een uniek reserverings- nummer toegewezen; - Met dit reserveringsnummer én de Air Miles kaart kunnen de bios coopkaartjes tot vlak voor het HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 18