Wederom succesvolle 2 voor I actie NFC Marketing CHASSE THEATER Ook deze zomer is de jaarlijkse 2 voor 1 actie gehouden. Met zo'n 50% actiebezoeken heeft de landelijke actie ongeveer hetzelfde resultaat als vorig jaar opgeleverd. Tevreden kijken we terug op een succesvolle promotie. Ook onze partners Procter Gamble en Albert Heijn waren positief over de resultaten. FILMOPERATEUR M/V (32 UUR) 20 Met behulp van de gegevens van de grote concerns is er een vrij nauw keurige schatting gemaakt van het aantal ingeleverde AH filmbonnen. Dit jaar zijn zon 500.000 bonnen ingeleverd, dus ongeveer 1 miljoen actiebezoeken! In absolute aantallen werden dit jaar minder actiebonnen ingeleverd dan in dezelfde maand vorig jaar: toen telden we 1,2 miljoen actiebezoeken. Echter, in de maand juni 2001 was het totale bezoek ook hoger vanwege het rela tief sterke filmaanbod (onder ande re Bridget Jones's Diary en Pearl Harbor). De films die dit jaar met name profiteerden waren About a Boy en Star Wars Episode II. Bedrijfsleiders enquête Direct na de actieperiode heeft NFC Marketing een enquête gehouden onder de bedrijfsleiders. Ruim 50% van deze groep koppelden hun (doorgaans positieve) ervaringen terug. Ruim 70% van de responden ten is uiteindelijk positief over de 2 voor 1 actie en meer dan 90% denkt dankzij de actie meer kaarten verkocht te hebben dan anders het geval zou zijn geweest. Uiteraard waren er ook kritische geluiden. Zo is men van mening dat de AH personeelsbonnen professioneler moeten en dat het promotiemateri aal volgend jaar verbeterd moet worden (frissere uitstraling, onder scheidend ten opzichte van andere jaren). Een aantal exploitanten wil de actie periode graag verlengen, terwijl anderen juist beperkingen zouden willen opleggen (enkel geldig op ma-di-wo-do). Met name de filmthea ters zijn minder enthousiast over de zomeractie. Deze maand volgt een uitgebreide evaluatie met onze partners Albert Heijn en Procter Gamble. Zeker nu de resultaten in het tweede jaar ook positief zijn bevonden, worden binnenkort alweer de eerste voor bereidingen getroffen voor de 2 voor 1 in 2003- Ida Borman is marketing manager van NFC Marketing Het Chassé Theater in Breda is een dynamische en ambitieuze organisatie met een breed scala aan theater-, muziek- en filmactiviteiten. Het theater bestaat uit drie theaterzalen, het filmtheater Chassé Cinema (met drie filmzalen), een grand café en een galerie. Hoogwaardige technische voorzieningen maken de presentatie van vele soorten theater en film mogelijk. De voorstellingen en concerten zijn toegankelijk, innoverend, kwalita tief hoogstaand, verrassend en vaak exclusief. Per jaar zijn er ongeveer 500 theatervoor stellingen, 2900 filmvoorstellingen en 100 commerciële evenementen. Deze activiteiten worden door ruim 350.000 personen bezocht. Voor Chassé Cinema zijn wij per heden op zoek naar een enthousiaste: Taakomschrijving Het betreft een zelfstandige functie. Deze bestaat uit het projecteren van films en alle voorkomende technische werkzaamheden in de drie filmza len. De werktijden vallen tijdens dag- en avonduren zowel op doorde weekse als weekenddagen. Een korte profielschets Je hebt een operateursdiploma A of aantoonbaar gelijkwaardig niveau. Je bent technisch, flexibel, stressbestendig en leergierig. Daarnaast is affiniteit met en interesse in film gewenst. Salariëring Het salaris is afhankelijk van ervaring vastgesteld op minimaal 1.389,- tot maximaal 1.926,- per maand. Tevens wordt maandelijks vaste onre gelmatigheidstoeslag van 12% uitgekeerd. Informatie Informatie omtrent de functie kan telefonisch verkregen worden bij dhr. Cor Hagens, manager theatertechniek (tussen 11.00 en 12.00 uur) of bij mevr. Dymph den Ridder, personeelsfunctionaris, beiden tel. (076) 530 31 00. Kandidaten die aan bovenstaand profiel voldoen nodigen wij graag uit een schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en cv, te richten aan: Chassé Theater NV T.a.v. mevr. Dymph den Ridder Postbus 1135 4801 BC BREDA ddridder@chasse.nl HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 20